معرفی سریال Trust

معرفی سریال Trust

شبکه اف ایکس اولین تریلر رسمی از فصل اول سریال Trust (اعتماد) را منتشر کرده است. اولین بخش ۱۰ قسمتی از سریال اعتماد، داستان جان پاول گتی سوم، وارث ثروت نفتی سلسله گتی را بیان می کند. اتفاقات در سال ۱۹۷۳ رخ می دهد، زمانی که گتی جوان در رم دزدیده می شود و گروگان گیران خواستار باجی چند میلیون دلاری هستند.

آیا خانواده ثروتمند در ازای بازگشت فرد دوست داشتنی خود، این مبلغ را پرداخت می کنند یا خیر؟ سریال اعتماد کابوس های ترسناک مرد جوان در دستان ربایندگان را به تصویر می کشد که نمی توانند درک کنند که چرا هیچ کس نمی خواهد این اسیر آزاد شود. پلیس ایتالیا فکر می کند که این یک شوخی می باشد و از بررسی کردن خودداری می کند. پدر پاول در نئشگی هرویین فرو رفته است و حاضر به جواب دادن تلفن نیست. پدربزرگ پاول که احتمالا ثروتمندترین فرد در جهان است، در یک عمارت خاندان تودور در حوالی انگلیس گرفتار است و با ۵ معشوقه و یک شیر خانگی احاطه شده است. او بسیار مشغول است. تنها مادر پاول مانده است تا با آدم ربایان ناامید مذاکره کند. مشکل این جا است که او ورشکسته است.

بازیگران این سریال شامل هیلاری سوانک در نقش گیل گتی، مادر مصمم و کاردان جان پاول گتی سوم، دونالد ساترلند در نقش جان پاول گتی و هریس دیکینسون در نقش ج پاول گتی سوم می باشد.

منبع: bia2mag

تگ ها:
مطالب مرتبط
سریال های ماه رمضان امسال  97  |  برنامه های تلویزیون برای  ماه رمضان 97
سریال های ماه رمضان امسال 97 | برنامه های تلویزیون برای ماه رمضان 97
تصویر بازیگران ساخت ایران 2 در معبد شائولین | عکس گلزار و امین حیایی در معبد شائولین
تصویر بازیگران ساخت ایران 2 در معبد شائولین | عکس گلزار و امین حیایی در معبد شائولین
زمان پخش ساخت ایران 2  | مجموعه ساخت ایران ۲ کی توزیع می شود
زمان پخش ساخت ایران 2 | مجموعه ساخت ایران ۲ کی توزیع می شود
تبلیغات
تبلیغات
loading...
نظرات