پلی استشین PS5 در 2020 عرضه می شود | زمان عرضه PS5  | تاریخ دقیق عرضه PS5

در حالی که شرکت هایی مانند سونی و مایکروسافت وعده داده اند که برای کنسول های کنونی را برای سال های سال پشتیبانی می کنند، آنچه که مشاهده کردیم این است که معمولا در نیمه راه از کنسول فعلی، مدل جدیدی معرفی می شود. در حالی که هنوز پشتیبانی از نسل های قدیمی ارائه شده است، جای تعجب نیست که تمرکزها از نسخه های قبلی بر روی به آخرین مدل است.

این موضوع احتمالا یکی از نگرانی هایی است که گیمرهای کنسول ها را در هنگام خرید یک کنسول دچار نگرانی نموده و آن ها را وارد یک چرخه زندگی می کند. خبر خوب این است که اگر شما هنوز در حال بازی کردن بلا PS4 سونی خود هستید ، به نظر می رسد که شما هنوز هم چند سال تا قبل از اعلام و عرضه نسخه بعدی یبعنی
PS5 فرصت دارید. این موضوع بر اساس یک گزارش از Kotaku است که در آن آنها با چندین منبع صحبت کرده اند که این منابع به صورت رسمی به آنها می گوید PS5 در سال 2020 و در ابتدای سال ارائه خواهد شد.

به نظر می رسد که شایعات اخیر را که خبر از عرضه PS5 در اوایل سال 2018 می دهد را به طور کامل رد می کند. این اولین بار نیست که ما در مورد تاریخ 2018 شنیده ایم، همانطور که قبلا یک تحلیلگر پیشنهاد کرده بود که راه اندازی نسیخه جدید پلی استیشین 2018 امکان پذیر باشد. هرچند تحلیلگر دیگری پیشنهاد کرد که 2019 احتمالا بیشتر باشد اما منابع Kotaku ادعا می کنند که نه 2018، و نه 2019 تاریخ احتمالی برای ان نیست.

با این حال به آنها گفته شد که این تاریخ ها لزوما به صورت ثابت نبوده و قابل تغییر است. یکی از منابع اصلی شرکت سونی گفت: "در یک پروژه چند ساله، می تواند اتفاق زیادی برای تغییر برنامه ها به جلو و عقب باشد. در برخی موارد، سونی احتمالا در هر زمان ممکن نگاه داشته است. همه چیز در مورد آنچه که آنها فکر می کنند و مهمترین نقطه از نظر سخت افزار است. "در هر صورت به نظر می رسد که ما احتمالا نباید انتظار داشته باشید PS5 در هر زمانی به این زودی ها عرضه شود، به خصوص با راه اندازی نرم افزار جدید PS4 ، بنابراین گیمرها می توانند مطمئن باشند که کنسول هایشان به این زودی ها از بین رنفته و قدیمی نمی شود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ویژگی ECG اپل واچ می تواند به زودی به کشورهای دیگر نیز گسترش یابد
ویژگی ECG اپل واچ می تواند به زودی به کشورهای دیگر نیز گسترش یابد
اپل و نتفلیکس نمی توانند همکار شوند
اپل و نتفلیکس نمی توانند همکار شوند
کروم قابلیت اتصال کنترلر های نینتندو را پیدا خواهد نمود
کروم قابلیت اتصال کنترلر های نینتندو را پیدا خواهد نمود
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )