علت گروگانگیری در دفتر مرکزی بیمه ما در ونک | جریان گروگانگیری تعدادی از کارمندان بیمه ما در ونک

علت گروگانگیری در دفتر مرکزی بیمه ما در ونک |  جریان گروگانگیری تعدادی از کارمندان بیمه ما در ونک

ظهر امروز فردی با حضور در دفتر مرکزی بیمه ما اقدام به گروگانگیری تعدادی از کارمندان را کرد که این ماجرا در نهایت با مضروب شدن یک مامور نیروی انتظامی و بازداشت فرد گروگان‌گیر به پایان رسید.

ساعاتی پیش فردی پس از مراجعه به بازرسی دفتر مرکزی «بیمه ما» واقع در خیابان ونک خواستار فسخ مجوز یکی از نمایندگی‌های این شرکت بیمه شد و وقتی با مخالفت مسوولان مربوطه مواجه شد اقدام به ایجاد آشوب و گروگان گرفتن تعدادی از کارکنان برای رسیدن به خواسته‌اش کرد.

 

این فرد بیمه عمری از یکی از نمایندگی‌های بیمه ما که اتفاقا از اقوام خودش نیز بوده است خریداری کرده بود که پس از مدتی خواستار فسخ این قرارداد شد.طولانی شدن روند فسخ این قرارداد به بروز درگیری با مسوول دفتر نمایندگی و در ادامه ارجاع شکایت به دفتر بازرسی بیمه ما ختم شد و با حضور در دفتر بازرسی با متهم کردن مدیر نمایندگی به کلاهبرداری خواستار ابطال مجوز نمایندگی او شد.

گروگان‌گیر که نسبت فامیلی با نماینده داشته پس از رد شدن خواسته‌اش کارکنان دفتر بازرسی را به خودسوری تهدید کرد که با جدی نگرفتن این تهدید او را به بیرون از مجوعه هدایت کردند.

اما تنها چند دقیقه بعد این فرد با یک ظرف حاوی تینر دوباره خود را به دفتر مرکزی بیمه ما رساند و با تهدید به خودسوزی تعدادی از کارکنان را گروگان گرفت.

پس از آن ماموران نیروی انتظامی در محل حاضر شدند که یکی از ماموران با نزدیک شدن به این فرد سعی در بازداشتش را داشت که با چاقوی فرد گروگانگیر مضروب شد.در نهایت پس از نزدیک به یک ساعت با حضور ماموران ویژه، این فرد دستگیر و ماجرای گروگانگیری در بیمه ما خاتمه یافت.

 منبع: رکنا

تگ ها:
مطالب مرتبط
جزئیات آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در شهرک راه آهن |  علت آتش گرفتن ساختمان مسکونی در ر شهرک راه آهن
جزئیات آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در شهرک راه آهن | علت آتش گرفتن ساختمان مسکونی در ر شهرک راه آهن
جزئیات فروش خاک به خارج از کشور | ممنوع شدن فروش خاک به خارج از کشور
جزئیات فروش خاک به خارج از کشور | ممنوع شدن فروش خاک به خارج از کشور
ماجرای کلاهبرداری پیش‌فروش خودروهای وارداتی |  هشداردر مورد خرید خودروهای وارداتی
ماجرای کلاهبرداری پیش‌فروش خودروهای وارداتی | هشداردر مورد خرید خودروهای وارداتی
تبلیغات
loading...
نظرات