بررسی جزئیات سفرهای خارجی مشایی در صحن علنیسخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به سوال احمد توکلی از وزیر امور خارجه در خصوص سفرهای خارجی مشایی گفت: توکلی اذعان داشت که رحیم مشایی هر ۲۰ روز یک سفر داشته و ملاقات هایی کرده که قابل تأمل است بنابراین باید سؤال به صحن ارجاع داده شود.

سید حسین نقوی حسینی در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به حضور صالحی وزیرامور خارجه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای پاسخ به سؤال احمد توکلی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در خصوص نقش اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر سابق رئیس جمهور در سیاست خارجی و ملاقات با برخی مقامات گفت: احمد توکلی سوال کرد که در این ملاقات ها چه موضوعات مطرح شد؟ آیا نماینده وزارت خارجه در این سفرها حضور داشته است؟ که صالحی به بررسی برخی از سفرهای مشایی و بیان اهداف و علت آنها پرداخت.

نقوی حسینی با بیان اینکه به گفته صالحی اغلب این سفرها بدون ملاقات با مقامات کشورهای میزبان بوده و در بسیاری از آنها رئیس جمهور نیز وی را همراهی کرده است، تصریح کرد: صالحی عنوان کرد که بسیاری از سفر های وی هم به جهت دیدار با ایرانیان خارج از کشور صورت گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به اظهارات توکلی گفت: توکلی اذعان داشت که رحیم مشایی هر ۲۰ روز یک سفر داشته و ملاقات هایی کرده که قابل تأمل است بنابراین باید سؤال به صحن ارجاع داده شود و بنده قانع نیستم.

تگ ها:
مطالب مرتبط
روحانی سال نو را به رهبر انقلاب تبریک گفت
روحانی سال نو را به رهبر انقلاب تبریک گفت
انتخابات و اعتراضات؛ مهم‌ترین اتفاقات سیاسی سال 96
انتخابات و اعتراضات؛ مهم‌ترین اتفاقات سیاسی سال 96
آخرین وضعیت دانشجویان بازداشتی | وضعیت دانشجویان بازداشتی
آخرین وضعیت دانشجویان بازداشتی | وضعیت دانشجویان بازداشتی
تبلیغات
loading...
نظرات