میزان ارزش سهام عدالت هر نفر |  مقدار ارزش سهام عدالت در بازار

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان این که ارزش سهام عدالت در بازار حدود 2.5 میلیون تومان است از دفع 100 حمله سایبری به سامانه سهام عدالت طی یک سال گذشته خبر داد.

پوری حسینی در ایین نکوداشت ساماندهی سهام عادلت که در سالن اجلاس سران برگزار شد با اشاره به اینکه در یک سال گذشته سامانه سهام عدالت پاسخ گوی 49 میلیون ایرانی بوده است گفت :در این یک سال بیش از 100 حمله سایبری به این سامانه شده است که هیچ کدام توقفی در روند خدمت رسانی ایجاد نکرده است.
وی افزود:در این مدت برای 49 میلیون نفر صورت حساب صادر شده و از این افراد کد شبای بانکی نیز دریافت شده است.
به گفته پوری حسینی سود سهام عدالت نیز از دی ماه امسال بدون مراجعه به بانک یا تعاونی های شهرستانی از طریق اینترنت به مردم ارائه شده است.
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت:در دولت یازدهم، وزیر پیشین اقتصاد طیب نیا زمانی که از من خواست به سازمان خصوصی سازی بیایم، سهام عدالت هیچ نوع ساماندهی نداشت. البته اولین آیین نامه سهام عدالت در دولت هشتم توسط خود من نگاشته شد و امروز 49 میلیون نفر صورتحساب خود را از طریق سامانه سهام عدالت دریافت کرده اند و این موضوع نشان می دهد سهام عدالت ساماندهی شده است.
پوری حسینی با بیان اینکه ارزش سهام عدالت در بازار حدود 2.5 میلیون تومان است گفت:یک خانوار 5 نفره عضو کمیته امداد و با درآمد پایین از طریق سهام عدالت دارای دارایی 12.5 میلیون تومانی است.
وی افزود:برای نخستین بار سود قانونی به سهام عدالت پرداخت شده و برای خانوار 5 نفره 750 هزار تومان سود سهام عدالت پرداخت گردیده است. این در حالی بود که فرصت 8 ماهه شرکت های سرمایه پذیر برای پرداخت سود هنوز به پایان نرسیده است.
پوری حسینی گفت:متاسفانه برخی در رسانه ملی سود 26 هزار تومانی سهام عدالت را مسخره کردند که بهتر است این عده جواب خود را از مردم محروم کشور بشنوند.
وی گفت:در حال حاضر برای ساماندهی سهام عدالت لایحه ای به مجلس ارائه شده و امیدواریم مجلس اجازه فعالیت صندوق های قابل معامله در بورس را صادر کند تا مردم احساس بهتری نسبت به سهام عدالت و مالکیت آن داشته باشند.

با عضو شدن در کانال تلگرام نت شهر، با آخرین مطالب داغ فضای مجازی، مهمترین اخبار روز جهان و داغ ترین مطالب سلبریتی ها در جریان باشید :

https://t.me/netshahr_com

منبع:نمناک

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
اجاره حساب بانکی شهروندان با ماهانه ۲ میلیون!
اجاره حساب بانکی شهروندان با ماهانه ۲ میلیون!
جزییات توزیع گوشت با کارت ملی | نحوه گرفتن گوشت با کارت ملی
جزییات توزیع گوشت با کارت ملی | نحوه گرفتن گوشت با کارت ملی
خبر وزیر صنعت درباره کاهش قیمت خودرو | جزییات کاهش قیمت خودرو
خبر وزیر صنعت درباره کاهش قیمت خودرو | جزییات کاهش قیمت خودرو
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )