جریان قمه کشی در مسابقه فوتبال خمین و دلیجان در اراک | جزئیات قمه کشی در مسابقه فوتبال خمین و دلیجان

در فینال مسابقات فوتبال استان مرکزی بین تیم های خمین و دلیجان اتفاق تاسف باری رخ داد. یکی از سکونشینان اقدام به قمه کشی برای بازیکن حریف پرداخت که دادستان عمومی استان مرکزی از دستور قضایی برای این فرد خبر داده است.

مرحله نهایی لیگ فوتبال استان مرکزی میان دو تیم خمین و دلیجان روز گذشته از ساعت 14 در ورزشگاه آذراب شهر اراک برگزار شد. این مسابقه از این جهت حساس بود که برنده برای حضور در لیگ دسته سوم معرفی می شد و گفته شده که به همین خاطر جنجالی شد!
در اواسط مسابقه یکی از بازیکنان سکونشین به بازیکن حریف حمله ور شد و جالب اینکه این فرد قمه به دست داشت. او با قمه به وسط زمین آمد و جنجال بزرگی درست کرد. این غائله در نهایت با رسیدگی مامورین انتظامی حاضر در محل ختم شد و از یک فاجعه در فوتبال جلوگیری به عمل آمد. گرچه عواقب این پرونده که ضربه ای حیثیتی به فوتبال قلمداد می شود، باید در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جوبگو باشند.قمه کشی


صدور دستور قضایی مبنی بر دستگیری فرد قمه کش در دیدار تیم خمین و دلیجان صادر شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی از صدور دستور قضایی مبنی بر دستگیری فرد قمه کش در دیدار تیم خمین و دلیجان خبر داد.
عباس قاسمی اظهار کرد:در دیدار بین دو تیم فوتبال خمین و دلیجان در ادامه رقابت های لیگ فوتبال استان مرکزی پس از پایان بازی فردی اقدام به قمه کشی کرد که بلافاصله با وساطت دیگران از وارد شدن صدمه به فرد یا افرادی جلوگیری می شود.
وی تصریح کرد:این دیدار با نتیجه 2 بر 2 به اتمام رسیده بود که پس از پایان بازی به دلیل درگیری لفظی بین چند نفر یک نفر با قمه به سمت بازیکنان حمله ور شد که بلافاصله توسط دیگران آرام شود.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی بیان داشت:دستور قضایی مبنی بر تعقیب و دستگیری فرد قمه کش صادر شده است.

 منبع: نمناک

با عضو شدن در کانال تلگرام نت شهر، با آخرین مطالب داغ فضای مجازی، مهمترین اخبار روز جهان و داغ ترین مطالب سلبریتی ها در جریان باشید :

https://t.me/netshahr_com

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
چه نوع ورزشی خطر دیابت را کاهش می‌دهد؟
تحریم علیرضا فغانی توسط کمپانی نایکی
تحریم علیرضا فغانی توسط کمپانی نایکی
بزرگترین حقه‌بازی جهان فوتبال چه بود؟
بزرگترین حقه‌بازی جهان فوتبال چه بود؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )