کیهان در ستون اخبار ویژه خود نوشت:

**انتخابات ایران آزاد است اما به شرط تأیید این دو نفر! معاون وزیر خارجه آمریکا تلویحا از هاشمی و مشایی جانبداری کرد. به گزارش خبرگزاری فرانسه، وندی شرمن با انتقاد از «سرکوب سرسختانه در انتخابات ایران» گفت: «احتمالا نامزدهایی هستند که از نظر گفت‌و‌گوهای هسته‌ای با ایران، برای ما جذاب‌ترند؛ هر چند پرونده اتمی ایران در دست رهبر این کشور است و نه هیچ کس دیگر و اوست که حرف آخر را در این زمینه می‌زند.» وی که در کمیسیون روابط خارجی سنای آمریکا سخن می‌گفت، ضمن محکوم کردن «سرکوب سرسختانه» در فرایند انتخابات ایران گفت؛ شورای نگهبان در ایران، از معیارهایی گنگ و مبهم برای حذف نامزدها استفاده می‌کند. بدون یک فرایند شفاف، برای ما دشوار است که بگوییم انتخابات ایران آزاد، منصفانه و نماد اراده ایرانیان است. این مقام آمریکایی با وجود آن که مدعی بود از هیچ نامزدی حمایت نمی‌کند، گفت: «محافظه‌کاران بسیار می‌کوشند که مشایی و رفسنجانی را حذف کنند؛ زیرا گمان می‌کنند که این دو نفر به اندازه کافی استوار و سرسخت نیستند».

**ستاد موکت شده را باور کنیم یا ریخت و پاش ده‌ها میلیارد تومانی را؟ بهمن شریف‌زاده ضمن سخنانی در دانشگاه امام خمینی قزوین گفت: امام خمینی قبل و بعد از انقلاب تغییر داشتند به طوری که قبل از انقلاب عرفان را در محافل خصوصی بیان می‌کردند ولی پس از انقلاب این مباحث را در جمع مردم بردند. همت و باکری نیز بصیرت عرفانی خارق‌العاده‌ای داشتند که از معجزات امام خمینی(ره) بودند و امروز می‌توان گفت که مشایی نیز از معجزات امام خمینی(ره) است همانطور که همت، باکری و آوینی نیز از این دست معجزات هستند.  وی اضافه کرد: مشایی روز گذشته در ستاد انتخاباتی خود در یک ساختمان محقر بر روی یک صندلی که روی آن موکت قرار داشت صحبت کرد و آن فضا را گرما فراگرفته بود و نمی‌توان گفت که مشایی برای تبلیغات از بیت‌المال هزینه می‌کند. ادعای سخنرانی مشایی در یک ساختمان که زمین آن موکت شده در حالی است که طی یک سال گذشته به بهانه‌های مختلف گردشگری و شعر بهاری و جشن هنرمندان و... ده‌ها میلیارد تومان برای تبلیغات هنگفت به نفع اسفندیار رحیم‌ مشایی از بیت‌المال هزینه شده است. عملکرد چند سال گذشته مشایی در میراث فرهنگی، دفتر رئیس‌جمهور و دبیرخانه جنبش عدم تعهد نیز به خیانت وی در امانت و همکاری با مفسدان اقتصادی و فرهنگی و سیاسی دلالت می‌کند. اکنون معلوم شده که وی و حامیان خاصش از طریق بازی با بیت‌المال و ولخرجی‌های بی‌حساب درصدد جذب عناصر فرهنگی، اقتصادی و سیاسی کاسب برای تبلیغات بعدی انتخاباتی بوده‌اند. با این اوصاف مشاور چاپلوس مشایی باید توضیح دهد که آیا شهدای والامقام انقلاب نظیر همت و باکری و آوینی مدعی دوستی با مردم اسرائیل و مفسدان فرهنگی، اقتصادی و سیاسی بوده یا در ضرورت حجاب خدشه کرده و یا از مکتب ایرانی+ اومانیسم و پایان دوره اسلامگرایی دم زده‌اند؟

 

پایگاه خبری "نت شهر" : انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )