وضعیت جسمانی مسعود کیمیایی در بیمارستان |  بیماری مسعود کیمیایی در چه مرحله ای است

پولاد کیمیایی بازیگر جوان سینما و پسر مسعود کیمیایی در یک گفتگو از آخرین وضعیت جسمانی پدرش در بیمارستان صحبت کرد.

مسعود کیمیایی کارگردان سرشناس کشورمان و پدر پولاد کیمیایی بازیگر جوان سینما چند روز گذشته برای درمان تنگی نخاع کمر در بیمارستان بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفت.
چند روزی است که از بستری شدن مسعود کیمیایی در بیمارستان و عمل جراحی که برایش اتفاق افتاده و شرایط جسمی این کارگردان پیشکسوت سینمای ایران، صحبت می شود.
پولاد کیمیایی از بهترشدن شرایط جسمی پدرش گفت و افزود:«مدتی پدرم کمردرد شدیدی داشت و در این مدت متخصصان تلاش کردند تا شرایط جسمی پدر بهتر شود، اما در نهایت با زیادشدن درد، تصمیم گرفته شد که بهتر است عمل جراحی صورت بگیرد».
او ادامه داد:«در ماه های گذشته پدر استرس زیادی داشت و ماجراهایی که در مورد فیلم اخیرش؛ «قاتل اهلی» داشت، فشار روحی سنگینی را متحمل شد و تحت فشار بود و در نهایت دکتر صمدیان که زحمت بسیاری برای درمان بیماری پدر کشید، تصمیم قطعی را درباره اینکه بهتر است پدر جراحی شود دادند و با اینکه عمل بسیار پرریسکی به دلیل شرایط سنی و بیماری قلبی پدر بود، پذیرفتیم که این عمل انجام شود».

کیمیایی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:«خداراشکر عمل موفقیت آمیز بود و شرایط جسمی پدر بهتر است و به زودی از بیمارستان مرخص می شود. طبعا با توجه به جراحی ای که پشت سر گذاشت نیاز است تا دوره ای استراحت مطلق و به دور از هرگونه فشار و استرس باشد تا ان شاءالله بهبودی کامل صورت بگیرد».

پولاد کیمیایی این روزها در تدارک ساخت نخستین فیلم سینمایی بلند خود به نام «معکوس» است و فیلم برداری این فیلم سینمایی تا مدتی دیگر به پایان خواهد رسید.

مسعود کیمیایی کارگردان نامدار ایرانی است که به پدر سینمای ایران مشهور است او فیلم های خاطره انگیز بسیار زیادی ساخته است که مشهورترین آن فیلم “قیصر” در سال 1348 بود این فیلم همانند بمب در سینمای ایران منفجر شد و دیالوگ های آن هنوزم در شبکه های اجتماعی دست به دست میچرخد.

مسعود کیمیایی فعالیت سینمایی خود را در سال 1345 با دستیاری مرحوم ساموئل خاچیکیان در فیلم خداحافظ تهران آغاز می کند. بیش تر اهالی سینما منسجم ترین ساخته ی بعد از انقلاب کیمیایی را دندان مار(1368) می دانند که برای دریافت جایزه خرس طلایی برلیناله نامزد می شود و نهایتاً جایزه ویژه همان جشنواره را دریافت می دارد. پس از آن استفاده ی کیمیایی از چهره های جوان، او را به عنوان تصویرگر زندگی جوانان دهه ی هفتاد معرفی می کند. با فیلم سلطان پسرش پولاد کیمیایی را به عنوان بازیگر به سینما معرفی می کند.

نمناک

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
داستان فیلم شبی که ماه کامل شد | داستان فیلم شبی که ماه کامل شد چیست
داستان فیلم شبی که ماه کامل شد | داستان فیلم شبی که ماه کامل شد چیست
انتقاد حامد بهداد از ایرانی ها
انتقاد حامد بهداد از ایرانی ها
چرا اسکار ۲۰۱۹ بدون مجری برگزار می‌شود
چرا اسکار ۲۰۱۹ بدون مجری برگزار می‌شود
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )