واکنش امام جمعه مشهد در مورد شایعات اخیر | واکنش آیت الله علم الهدی به دخالت در اغتشاشات

واکنش امام جمعه مشهد در مورد شایعات اخیر  |  واکنش آیت الله علم الهدی به دخالت در اغتشاشات

امام جمعه مشهد در نامه‌ای به دبیر شورای عالی امنیت ملی درباره شایعات اخیر نظر خود رو گفت.

مدتی بعد از تجمع اعتراض آمیز تنی چند از مردم در ۷ دیماه 96 در میدان شهدای شهر مقدس مشهد و‌ اغتشاشات در قالب آن از بعضی دهان ها که بعضا افراد مسئول در نظام هستند، اتهاماتی مبنی بر نقش اینجانب در این ماجرا اظهار شد.

در سالهای اخیر و در پی سوء مدیریت مسئولان ذیربط بر فضای رسانه ای کشور بارها آماج اتهامات واهی و تخریب شخصیت قرار گرفتم که در راستای اهداف اسلام و انقلاب باکی نداشته و ندارم.

لکن مورد اخیر با هدف تشویش اذهان عمومی و گمراه ساختن افکار مردم از حقایقی است که امروز بر ملت مسلمان ایران می گذرد و لذا وظیفه خود می دانم نکاتی را به جهت توجه و تظلم به حضرتعالی که نماینده مقام معظم رهبری در بالاترین نهاد امنیتی کشور هستید عرض کنم.

برخی شخصیت‌های سیاسی با سکنا در فضای رقابتهای انتخاباتی تلاش می کنند اینطور القاء کنند که شروع این تحرکات از مشهد بوده است. در حالیکه شواهد متعددی وجود دارد که این موج اعتراضات از تهران آغاز شد و اخیرا مقام عالی دادستان کل کشور نیز به آن اذعان نمود.

اینجانب در روز این تجمعات در سفر سبزوار بودم و به محض بازگشت با اسفصار از استاندار محترم خراسان رضوی و مسئولین امنیتی و انتظامی استان گزارشاتی را دریافت کردم که کاملا منطبق بر بیانات مقام معظم رهبری در 19 دی بود و برای همه فصل الخطاب قرار گرفت.

شاید بعضی در این روزها بجای ریشه یابی این تجمعات واعتراضات و حل آن ها نسبت به سند سازی در جهت اهداف سیاسی حزب یا جریان سیاسی خود مشغول باشند که لازم است آن نهاد عالی امنیتی بطور دقیق نسبت به ریشه ها و عوامل اغتشاشات هفتم دیماه مشهد تحقیق و تفحص نموده و به ملت شریف ایران گزارش دهد.

منبع: دانشجو

تگ ها:
مطالب مرتبط
جزئیات کتک زدن دانش‌آموز مشهدی  توسط معلم زبان | جریان کتک خوردن دانش‌آموز مشهدی و بیهوش شدنش
جزئیات کتک زدن دانش‌آموز مشهدی توسط معلم زبان | جریان کتک خوردن دانش‌آموز مشهدی و بیهوش شدنش
شوخی رضا عطاران برای جبران تاخیر در پخش فیلم مصادره | عذرخواهی رضا عطاران برای تاخیر در فیلم مصادره
شوخی رضا عطاران برای جبران تاخیر در پخش فیلم مصادره | عذرخواهی رضا عطاران برای تاخیر در فیلم مصادره
نامزد زیباترین ورزشگاه جهان ورزشگاه امام رضا | ورزشگاه امام رضا (ع) در شهر مشهد در فهرست زیباترین ها
نامزد زیباترین ورزشگاه جهان ورزشگاه امام رضا | ورزشگاه امام رضا (ع) در شهر مشهد در فهرست زیباترین ها
نظرات