جزئیات درگیری مسلحانه قاچاقچیان مواد مخدر با پلیس در لارستان

جزئیات درگیری مسلحانه قاچاقچیان مواد مخدر با پلیس در لارستان

 سردار احمد علی گودرزی :قاچاقچیان مواد مخدر وقتی خود را در محاصره پلیس دیدند اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرده و با جا گذاشتن یک تن و 523 کیلو گرم مواد مخدر با استفاده از تاریکی هوا و مسیر کوهستانی پا به فرار گذاشتند.

 سردار احمد علی گودرزی رییس پلیس استان فارس گفت: مأموران انتظامی شهرستان لارستان با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی محل تردد قاچاقچیان مواد مخدر با خودرو نیسان را در یکی از محورهای مواصلاتی شناسایی کردند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند و پس از ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری به صورت محسوس و نامحسوس، در نهایت خودرو مورد نظر را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ماموران پس از مشاهده خودروی قاچاقچیان دستور ایست را صادر کردند که راننده خودرو بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار  کرد؛ پس از تعقیب و گریز پلیسی، قاچاقچیان از خودرو پیاده و به سمت مأموران اقدام به تیر اندازی کردند که پس از چند دقیقه درگیری مسلحانه، در نهایت متهمان که خود را در محاصره ماموران می دیدند با استفاده از کوهستانی بودن منطقه و تاریکی هوا اقدام به فرار کردند.

سردار گودرزی افزود: ماموران در بازرسی از خودرو قاچاقچیان یک تن و 523 کیلو مواد مخدر شامل 985 کیلو تریاک و 538 کیلوگرم حشیش کشف کردند.

منبع: رکنا

تگ ها:
مطالب مرتبط
کی‌روش: هدف‌مان صعود به دور دوم است | مقایسه مسی و رونالدو مقایسه شاهزاده و پادشاه است
کی‌روش: هدف‌مان صعود به دور دوم است | مقایسه مسی و رونالدو مقایسه شاهزاده و پادشاه است
احتمال کودتا در کره شمالی |  ترس
احتمال کودتا در کره شمالی | ترس "اون" از سفر به سنگاپور
برای سفر به روسیه برای جام جهانی  چقدر باید هزینه کرد |  هزینه برای جام جهانی روسیه 2018
برای سفر به روسیه برای جام جهانی چقدر باید هزینه کرد | هزینه برای جام جهانی روسیه 2018
تبلیغات
loading...
نظرات