اسامی تحریم شدگان ایرانی | اسامی افراد تحریم شده جدید | تحریم های جدید ترامپ

اسامی تحریم شدگان ایرانی | اسامی افراد تحریم شده جدید | تحریم های جدید ترامپ

امروز باز هم امریکا از روی خشم و غضبی که با ملت ایران و جمهوری اسلامی دارد افراد و نهادهایی از ایران را تحریم نمود. همانطور که مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم فرمودند که امریکا از ملت ایران و از انقلاب خشمگین است پیش بینی ایشان تا حدی درست بود که تنها چند روز بعد امریکا باز هم نهادها و اشخاص جدیدی را در ایران تحریم نمود.
امروز جمعه 22 دی ماه 96 روزی بود که دونالد ترامپ با وضع تحریم های جدید علیه ایران دور تازه ای را برای نقض آشکار برجام آغاز نمود. وزارت خزانه داری آمریکا ۱۴ شخصیت و نهاد ایرانی را به بهانه‌های حقوق بشری به لیست تحریم‌های خود اضافه کرده است. در زیر اسامی تحریم شدگان ایرانی و اسامی افراد تحریم شده جدید ایران را می خوانید.

 

 

وزارت خزانه داری آمریکا نام 14 شخصیت حقیقی و حقوقی ایرانی را به فهرست تحریم‌های خود به بهانه های حقوق بشری اضافه کرد. پیشتر استیون منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا گفته بود که انتظار دارد که تحریم های جدیدی علیه ایران وضع شوند. وزارت خزانه‌داری آمریکا بر اساس اطلاعیه‌ای که در پایگاه اینترنتی خود قرار داده فهرست جدیدی از افراد و نهادهای ایرانی و مرتبط با ایران را به لیست تحریم های دفتر کنترل امور دارایی‌های خارجی این وزارت‌خانه اضافه کرد.

بر این اساس، ۱۴ فرد و نهاد ایرانی به دلیل آنچه واشنگتن نقض حقوق بشر می‌خواند و سانسور در ایران هدف این تحریم‌ها قرار گرفته‌اند. صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه ایران، مرتضی رضوی ، رییس شرکت ارتباطات موج سبز و فناموج( گروه صنعت دفاعی دریایی ایران و سپاه) غلامرضا ضیایی، رئیس زندان رجایی‌شهر یوهوآ شی‌ و ژو یوئه ‌چان از چین به علاوه شرکت سرامیک بوچو آنگ مستقر در شانگهای ، شرکت‌ ارتباطاتی گرین ویو مستقر در کوالامپور، صنایع هواپیمایی ایران، شرکت تجدید و پشتیبانی هلیکوپتر ایران، سازمان دفاع سایبری و نرم افزاری نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مرکز ملی فضای سایبری، شرکت پردازان سیستم نماد آرمان، زندان رجایی‌شهر و شورای عالی فضای مجازی افراد و نهادهایی هستند که در فهرست جدید تحریم‌های آمریکا قرار دارند.

تگ ها:
مطالب مرتبط
نام دختر 8 ساله همه جوایزش را به سردار سلیمانی اهدا کرد |  فاطمه زهرا آقاملایی کیست
نام دختر 8 ساله همه جوایزش را به سردار سلیمانی اهدا کرد | فاطمه زهرا آقاملایی کیست
نتانیاهو اوقات بیکاری خود را در پارلمان اسرائیل چطور پر می‌کند؟
نتانیاهو اوقات بیکاری خود را در پارلمان اسرائیل چطور پر می‌کند؟
تجمع دختران شین‌آبادی مقابل نهاد ریاست‌جمهوری
تجمع دختران شین‌آبادی مقابل نهاد ریاست‌جمهوری
تبلیغات
loading...
نظرات