واکنش هدیه تهرانی به یادداشت اصغر فرهادی | پاسخ هدیه تهرانی به متن اصغر فرهادی در مورد اعتراضات

واکنش هدیه تهرانی به یادداشت اصغر فرهادی | پاسخ هدیه تهرانی به متن اصغر فرهادی در مورد  اعتراضات

هدیه تهرانی در پستی در صفحه شخصی خود نسبت به یادداشت اصغر فرهادی برای اعتراض کنندگان و حوادث اخیر واکنش نشان داد.

هدیه تهرانی نوشت:

بله آقای فرهادی ! این روزها که هیچ، در باقی روزهای قبل نیز، ما با احساسات و اندیشه های متفاوتی دچار چالش بودیم و ‌هستیم ... اینکه در انبوه فقدان‌ها، نمی دانیم چه بگوییم، چه بنویسیم و چه کنیم. مثل شما هر چه بگوئیم آن چیزی نیست که می خواهیم ،و چند روز بعد هم باز آن چیز نیست ، انبوه درد و فقدان فزاینده‌ای که نه فقط ما بلکه دنیا در این دوران دچارآن است و در این میان ما در زیر فشار تاثیرات دنیا و فقدانهای خودمان و به جبر مکان و زمانمان دست و پا میزنیم ، فقدان آب، هوا، نان، کار، فرهنگ، اندیشه سالم، راستی، درستی، صلح، امنیت و آرامش. انبوه درد و نا امیدی برای دست یافتن به حداقل‌های زیستنی که هر انسانی لایق آن است، نه فقط خواص و از ما بهتران .

هیچ کس نمیدانست چه بگوید و چه کند جز تحمل در خویشتن خویش و یا خود را به خواب زدن و امید به فردا داشتن، تا اینکه فریادها ی درون به بیرون و به کوچه‌ها کشیده شد. آقای فرهادی اینکه «چرا به کوچه کشیده شد؟» سوال است، نه اینکه این مهم را فراموش کنیم و برای آرامش خودمان به این تحلیل برسیم که مردم برای پرسش به کوچه آمدند تا پاسخی دریافت کنند !
نه آقای فرهادی ، به گمانم مسئله جسارت سوال پرسیدن نیست ! مسئله پاسخ به پرسش‌ها نیست !

درد مردم چرائی نیست، چرائی فقر ، بیکاری و بیماری، درمان، دارو و تامین اجتماعی و بیمه، کمبود امکانات برای معلولان ، جانبازان، درد وجود بچه‌های کار، بچه‌های بی سرپرست ، زنان بی سرپرست، گور خوابی ، فروش اعضای بدن، مشکلات زنان سرپرست خانواده، فارغ التحصیلان بی کار، کارگران و کارمندان و دستمزدهای ناچیز، وام و بهره های کلان ، مصائب کشاورزان، بی خانمانی، بدبختی‌های حاصل از سیل و زلزله و چادر نشانی ، انواع آلودگی ، اعتیاد ، فساد و فحشا ، سرنوشت کودکان ، ناامیدی و رنج مردان و تبعیض علیه زنان، سرگردانی نخبگان گمنام ، سرخی صورت اکثریت هنرمندان از سیلی خودشان ، زندانیان زن و مرد دربند به خاطر فقر ، نابودی جنگل ها ، دریاچه ها ، تالاب ها ، ریز گرد ها ، مرگ طبیعت و انقراض جانداران و آدم‌ها و بیش و بیش‌ ...
نه آقای فرهادی مردم چرایی این درد ها و ناهنجاریها را می دانند و به دنبال پاسخ به پرسش هایشان فریاد نمی زنند... مردم دردشان را فریاد می‌زنند و فقط زندگی ، خوبی ، صلح ، آرامش و آزادی می خواهند ، حق تنفس بدون درد بدون خون بدون خشم ، مردم چرائی داغ مادران ایران را می دانند و سرزمین مادری داغدارمان را میشناسند !
تسلیت و امید به آرامش مردم، خانواده و مادران داغدار حوادث غم انگیز ودردهای همگانی

تگ ها:
مطالب مرتبط
بازگشت زی زی گو لو؟ | جزییات و ماجرای سریال زی زی گولو جدید
بازگشت زی زی گو لو؟ | جزییات و ماجرای سریال زی زی گولو جدید
وضعیت جسمانی مسعود کیمیایی در بیمارستان |  بیماری مسعود کیمیایی در چه مرحله ای است
وضعیت جسمانی مسعود کیمیایی در بیمارستان | بیماری مسعود کیمیایی در چه مرحله ای است
واکنش تند آرام جعفری در مقابل توهین فرزاد حسنی به مهران مدیری
واکنش تند آرام جعفری در مقابل توهین فرزاد حسنی به مهران مدیری
نظرات