فیلتر تلگرام تا کی ادامه دارد؟ | آیا تلگرام جمعه رفع فیلتر خواهد شد؟ | رفع فیلتر شدن تلگرام در جمعه؟

فیلتر تلگرام تا کی ادامه دارد؟ | آیا تلگرام جمعه رفع فیلتر خواهد شد؟ | رفع فیلتر شدن تلگرام در جمعه؟

در حدود یک هفته است که تلگرام فیلتر شده است. بسیاری از مردم که تقریبا بیشتر زمان خود را پیش از فیلتر شدن تلگرام در این پیام رسان می گذراندند بیکار شده اند. همین نیاز به تلگرام مردم را مجبور به استفاده از فیلتر شکن برای رفع فیلتر تلگرام می کند که مضرات بسیار زیادی برای خودشان دارد. در مقاله مضرات استفاده از وی پی ان یا فیلتر شکن کدام است به طور مفصل در این مورد توضیح داده شده است.
در این مقاله به بررسی زمان رفع فیلتر تلگرام و اینکه تلکرام چه زمانی وصل می شود و چه زمانی تلگرام درست می شود سخن می گوییم.

بر اساس خبرهای منتشر شده در این یک هفته علت فیلتر کردن تلگرام توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی، در توئیتر خود خطاب به مدیر شبکه تلگرام از وی خواست نسبت به برخورد و مقابله با کانال‌های فارسی‌زبان تلگرامی که با پوشش دادن اخبار و تصاویر از تجمع‌ها و انتشار پیام‌های سیاسی تحریک‌کننده به نوعی مشغول دامن زدن به این موضوع بودند، اقدام کند.
وزیر ازتباطات در این نامه نوشت که یک کانال تلگرامی در حال تفرقه پراکنی است و مردم را به خشونت و اقدامات ضد نظام تشویق می کند. بعد از ماجراها و فیلتر شدن تلگرام و اینتساگرام برخی شایعات از فیلتر شدن همیشگی تلگرام و اینستاگرام منتشر شد که بعدا توسط مقامات ایران تکذیب شد.
اما تا چه زمانی فیلترینگ تلگرام ادامه خواهد داشت؟ بعد از تشکیل شورای امنیت ملی تصمیم گرفته شده برای اینکه چه زمانی تلگرام رفع فیلتر خواهد شد اینگونه اعلام شد: تلگرام برای رفع فیلتر در ایران باید تعهد بدهد که به اطلاع‌رسانی تروریسم‌گونه خاتمه دهد.
بهروز نعمتی خاطرنشان کرد: دولت و خصوصا وزارت ارتباطات باید به این سمت بروند که اگر قرار است فعالیت تلگرام در ایران تداوم داشته باشد متعهد شود امنیت کشور را مورد توجه قرار دهد و جلوی حمایت از تروریسم را بگیرد؛ در غیر این صورت مجلس با قوت وارد عمل خواهد شد و با تداوم فعالیت تلگرام موافقت نخواهد کرد.
اینگونه که از خبرها منتشر می شود فعلا فیلتر شدن تلگرام مقطعی بوده اما اینکه تا کی ادامه داشته باشد هنوز از سوی هیچ مقامی اعلام نشده است و ما نیز منتظر انتشار خبر رفع فیلر شدن تلگرام هستیم.

تگ ها:
مطالب مرتبط
کلاب رنتر: بزرگترین مرجع اجاره کنسول های بازی و تجهیزات الکترونیکی و پزشکی در ایران
کلاب رنتر: بزرگترین مرجع اجاره کنسول های بازی و تجهیزات الکترونیکی و پزشکی در ایران
عجیب ترین خودروی  دنیا رونمایی شد | خودروی الکترومغناطیسی | خودروی فولکس واگن که پرواز می کند
عجیب ترین خودروی دنیا رونمایی شد | خودروی الکترومغناطیسی | خودروی فولکس واگن که پرواز می کند
تلگرام ایکس از فروشگاه گوگل پلی استورحذف شد | هک شدن  نسخه دسکتاپ تلگرام
تلگرام ایکس از فروشگاه گوگل پلی استورحذف شد | هک شدن نسخه دسکتاپ تلگرام
نظرات
  • انسان :

    فيلتر واسه ادمهاي كه بدبخت و كرفتارن محدود است ولي اونهاي كه به جنايت و اسيب رساني هستند بافيلترشكن رفع فيلتر مي شن دولت جزظلم وستم به بيكناه و بدبخت كاري نمي كند


    1396/10/22 18:52:32