فیلتر تلگرام تا کی ادامه دارد؟ | آیا تلگرام جمعه رفع فیلتر خواهد شد؟ | رفع فیلتر شدن تلگرام در جمعه؟

در حدود یک هفته است که تلگرام فیلتر شده است. بسیاری از مردم که تقریبا بیشتر زمان خود را پیش از فیلتر شدن تلگرام در این پیام رسان می گذراندند بیکار شده اند. همین نیاز به تلگرام مردم را مجبور به استفاده از فیلتر شکن برای رفع فیلتر تلگرام می کند که مضرات بسیار زیادی برای خودشان دارد. در مقاله مضرات استفاده از وی پی ان یا فیلتر شکن کدام است به طور مفصل در این مورد توضیح داده شده است.
در این مقاله به بررسی زمان رفع فیلتر تلگرام و اینکه تلکرام چه زمانی وصل می شود و چه زمانی تلگرام درست می شود سخن می گوییم.

امروز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه سال 97 تلگرام کار نمی کند. اینکه ایا تلگرام فیلتر شده است یا خیر هنوز خیلی مشخص نیست اما چیزی که واضح و مبرهن است این می باشد که تلگرام امروز کار نمی کند. 

امروز پاور دوروف امروز در مورد اختلال جهانی تلگرام خبر داد. پاوول دوروف مدیر تلگرام از بروز اختلال جهانی در تلگرام خبر داد. در نتیجه اختلال صبح امروز تلگرام فیلتر نیست. فیلترینگ تلگرام شایعه ای بیش نیست سعی کنید به شایعات و بدخواهان اهمیت نداده و اخبار را از رسانه های معتبر بشنوید.
پاول دوروف در مورد اختلال در تلگرام نوشت:
داغ شدن یکی از سرورهای تلگرام مشکلات ارتباطی را برای کاربران اروپا تا چند ساعت آینده ایجاد نموده است. برای این رخداد عذرخواهی می کند. مشکل رفع خواهد شد.

اختلال در دسترسی به تلگرام به دلیل تعمیرات سرورها
پاول دوروف رییس تلگرام در پیامی توئیتری اعلام کرده تعمیرات اساسی در سرورهای آن به اختلال در دسترسی به این پیام رسان منجر می شود. کاربران ایرانی، روس و آمریکایی نیز اختلالاتی گزارش کرده اند.

از اوایل صبح امروز کاربران تلگرام در دسترسی به این پیامرسان با مشکل مواجه شدند.

این در حالی است که پاول دوروف، موسس تلگرام در توئیتر خود اعلام کرده دلیل این اختلال تعمیرات اساسی در خوشه ای از سرورهای آن است.

او در پیام خود نوشت: تعمیرات اساسی گسترده در یکی از خوشه های سرور ما ممکن است در دو ساعت آینده به ایجاد اختلالاتی در دسترسی کاربران اروپا منجر شود. برای این اختلال عذرخواهی می کنیم.

وی در پیامی دیگر نوشت: ما گزارش هایی از کاربران در کشورهای دیگر درباره اختلال تلگرام دریافت کرده ایم. بیشتر این گزارش ها از روسیه و ایران، عراق،انگلیس و آمریکا است. ما مشغول بررسی این مشکل هستیم.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
آیا امریکا از هواووی می ترسد؟ | چرا امریکا از هواوی می ترسد؟
آیا امریکا از هواووی می ترسد؟ | چرا امریکا از هواوی می ترسد؟
تهدید در فضای مجازی چگونه قابل پیگرد است؟
تهدید در فضای مجازی چگونه قابل پیگرد است؟
افزایش امنیت واتس‌اپ با یک قابلیت جدید | جزییات قابلیت جدید واتس اپ
افزایش امنیت واتس‌اپ با یک قابلیت جدید | جزییات قابلیت جدید واتس اپ
تبلیغات
loading...
نظرات
 • اعظم جاوید :

  عاشقم عاشق اونکه اشکامو با طعم لبخند دوس داره عاشق کودکانه دلباختنهامه عاشق اونکه قهرش شیرین تر از رویای پروازه ‌.برای تنهایاری که لایق بینهایت عشقه برای خدای نازنین تر از دریا و ماهم ‌ . زیباس شکایت از زیبایی چشمانت هر روز تولدتوست هدیه من به چشمانت سرخی گونه های نفسهام تا ابد


  1397/04/30 02:03:26
 • محمد :

  بستن تلگرام ارتباط رو یکم سخت کرده الان همه با وات کار میکنن اه این چه وضعشه ..تکلیف ما اخر سر چیه؟لطفا جوابگو باشین...تشکر!،


  1397/04/29 15:23:00
 • بهار :

  به جای نمیرسه بستن تلگرام .


  1397/03/03 15:43:32
 • انسان :

  فيلتر واسه ادمهاي كه بدبخت و كرفتارن محدود است ولي اونهاي كه به جنايت و اسيب رساني هستند بافيلترشكن رفع فيلتر مي شن دولت جزظلم وستم به بيكناه و بدبخت كاري نمي كند


  1396/10/22 18:52:32

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )