اسپیکرهت جدید آتاری | کلاه بلندگو دار کمپانی آتاری

امروز در دنیای تکنولوژی چیزی غیر ممکن نیست. تمامی مواردی که بشر محال می دانسته بدان رسیده است. اما علاوه بر نوآوری سریع و بروز یکی از مهمترین مسائلی که با آن در این روز ها روبرو هستیم افزایش سرعت پیشرفت تکنولوژی است که کمتر از سرعت نور نیز نیست. بنابر آخرین تجهیزات و لوازم جانبی کمپانی آتاری یک محصول جدید به نام کلاه بلندگو دار را روانه بازار نموده است.

بله، کلاه مجهز به بلندگو Atari حقیقت داشته و واقعی است. در میان توده ای از لوازم جانبی و امکانات کمپانی آتاری شروع به فروش Speakerhat به صورت انبوه نموده است. می توانید با پرداخت 130 دلار یا بیشتر (100 دلار تا 2 ژانویه) می توانید کلاه با بلندگوهای استریو بلوتوث دریافت کنید و صدای تلفن خود را در مقابل پیشانی خود قرار دهید. مدل های استاندارد عبارتند از کلاه سیاه و سفید Fuji Blackout و همچنین Snapbacks آبی و سیاه، در حالی که کلاه های تبلیغاتی محدود به Pong که تصویر آن را در ابتدای مقاله مشاهده نمودید به یاد Blade Runner 2049 عرضه می شود.
اینکه بگوییم خرید یک اسپیکر هت یا کلاه بلندگو دار می تواند برای شما نوستالژیک باشد کمی اقراق نموده ایم زیرا داشتن حس اینکه یک بلندگو در کنارتان باشد موضوعهی نیست که در گذشته حسرت آن را داشته باشید و انواع مختلقی از اسپیکرهای بلوتوث دار در بازار موجود است که می تواند این کاررا برای شما انجام دهد. اما داشتن کلاهی که یک بلندگو داشته باشد و برای شما موزیک پخش کند یک امتیاز و برتری بوده و می تواند به شما فرصت مناسبی را برای لذت بردن از موزیک دلخواه خود خواهد داد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
آیا عضویت در شبکه‌های هرمی استخراج بیت‌کوین جرم است؟
آیا عضویت در شبکه‌های هرمی استخراج بیت‌کوین جرم است؟
اضافه شدن قابلیت جدید به واتس اپ |  قابلیت Silent Mode در واتس اپ |  Vacation Mode حالت سفر
اضافه شدن قابلیت جدید به واتس اپ | قابلیت Silent Mode در واتس اپ | Vacation Mode حالت سفر
قطع اینترنت ایران ممکن است؟
قطع اینترنت ایران ممکن است؟
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )