آپدیت جدید گوگل مپ | قابلیت جدید گوگل مپ برای اتوبوس و مترو | آپدیت جدید گوگل مپ برای مترو سواران

گوگل همراه در حال بروز رسانی نرم افزارهای خود است. در همین راستا گوگل مپ نیز نسخه بروز رسانی شده خود را برای کاربران خود با ویژگی های جدیدی عرضه نموده است. گوگل مپ نقشه های خود را برای کسانی که دوست دارند با استفاده از حمل و نقل عمومی رفت و آمد کنند، به روز رسانی نموده است. در این مقاله در مورد آپدیت جدید گوگل مپ برای شما توضیحاتی ارائه خواهیم نمود با نت شهر همراه شوید.

این آپدیت بدین صورت است که مکان حرکت اتوبوس ها و قطارهای بین شهری و شهری را به صورت همزمان نشان داده تا کاربران به راحتی بتوانند برای سفر خود از اتوبوس یا قطار شهری استفاده کنند.
به روز رسانی گوگل مپ بدین صورت است که در هنگامی که برنامه Google Maps باز است، و چه در زمانی که قفل است می توانید از گوگل مپ استفاده کنید. با استفاده از این ویژگی جدید، Google Maps می تواند به شما کمک کند تا از اتوبوس و یا قطار خود جا نمانید. و همچنین از اینکه به جای پیاده شدن در ایستگاه خود در ایستگاه 20 مایل آنورتر پیاده شوید پیشگیری می کند.

جهات بسیار ساده هستند. از نقشه های گوگل جهت مسیرهای حمل و نقل خود استفاده کنید. هنگامی که گوگل مپ شما در حال استفاده است، یک دکمه شروع در نزدیکی پایین صفحه نمایش مشاهده می کنید که با فشار دادن آن نقشه های خود را برای ردیابی موقعیت مکانی خود در حمل و نقل عمومی آماده می شوند. بر اساس مقاله ای که در روز دوشنبه منتشر شد، نقشه های گوگل حتی به شما در هنگام نزدیک شدن قطار به شما و هنگام خروج از اتوبوس یا قطار را به شما یادآوری می کنند. اگر لرزش ملایم وسیله نقلیه ای که درون آن هستید شما را به خواب می اندازد ویژگی جدید گوگل مپ می تواند کمک بزرگی به شما نموده و شما را بیدار کند.
برای کسانی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند که در آن حمل و نقل عمومی راحت تر از یک ماشین است، این ویژگی جدید بسیار مفید بوده و می تواند در اختیار شما قرار گیرد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )