شخص خبرساز سال 2017 از نظر مجله تایمز چه کسی خواهد بود؟

از سال 1927، مجله TIME هر ساله یک فرد (یا افرادی) را به عنوان شاخص ترین شخص در سال انتخاب کرده است که بیشترین نفوذ را در اخبار آن سال و در 12 ماه گذشته داشته است.

در سال 2016، دونالد ترامپ بود که پس از غلبه بر حریف دموکرات خود هیلاری کلینتون برای رئیس جمهور ایالات متحده توانست انقلابی در اخبار جهان ایجاد نموده و دنیای سیاسی را برناگیزد. سال قبل از آن، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمانبود که به عنوان فردی انتخاب شد که اروپا را از طریق یک سری بحران های سیاسی و اقتصادی رهبری می کرد.

بسیاری از بزرگترین سرفصل های سال 2017 انعکاسی از سال قبل از آن بود. پس از آنکه رئیس جمهور ترامپ در ماه ژانویه شروع به کار نمود، ایالات متحده و جهان شروع به تنظیم مجدد خود با دولت جدید و رئیس جمهور جدید کردند. بسیاری از قوانینی که باراک اوباما برای کشورش طراحی و اجرا می نمود توسط دونالد ترامپ کنار گذاشته شده و تغییر پیدا نمودند.
هشدارهای جامعه اطلاعاتی مبنی بر اینکه روسیه در تلاش برای تداوم کمپین تداخل در انتخابات سال 2016 تلاش می کند، به تحقیق گسترده ای دست یافت که توسط رابرت مولر مدیر سابق اف بی آی؛ این تحقیق در حال حاضر منجر به اتهامات علیه دو مقام سابق کمپانی ترامپ شده است. در یکی دیگر از اخبار مهم سال 2017، آزار و اذیت جنسی و ادعاهای سوء رفتار علیه چهره های قدرتمند هالیوود مانند هاروی وینستین و کمدین لوئیس سی ک بود.
افراد بسیاری همچون ولادیمیر پوتین، شینزو آبه، حسن روحانی می توانند این عنوان را کسب کنند. حال باید منتظر بنشینیم که چه کسی فرد سال 2017 از منظر مجله تایمز خواهد بود؟

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
افزایش پناهجویانی که قانونی وارد اروپا می‌شوند
افزایش پناهجویانی که قانونی وارد اروپا می‌شوند
قدرتمندترین ارزهای جهان کدام‌اند؟
قدرتمندترین ارزهای جهان کدام‌اند؟
مردان و زنان کارگر آمریکایی سالانه چقدر درآمد دارند؟
مردان و زنان کارگر آمریکایی سالانه چقدر درآمد دارند؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )