ادعای عجیب و تلخ خداداد عزیزی در مورد علی دایی | خواسته مربی تیم ملی از خداداد عزیزی

هیچکدام از ما فراموش نمی کنیم زمانی را که علی دایی  بعد از جام جهانی 2006 از بی مهری ها می گفت و اینکه دیگر کسی به او پاس نمی دهد. البته این ماجرا در آن زمان جدی گرفته تنشد. اما امروز خداداد عزیزی راز آن را برملا نمود.

خداداد عزیزی در جدید مصاحبه خود پرده از اتفاقی برداشت که علی دایی قبلا به گونه دیگری آن را عنوان کرده بود.

پس از جام جهانی 2006 آلمان که زمان اوج انتقادات نسبت به علی دایی کاپیتان وقت تیم ملی بود، او در مصاحبه ای تاکید کرد که برخی بازیکنان در جام جهانی «در چشم او نگاه می کردند و پاس نمی دادند». بسیاری نسبت به علی دایی باز هم خرده گرفتند که چرا ضعف فنی خود را به گردن دیگران می اندازد. اما مصاحبه اخیر خداداد عزیزی ثابت کرد پاس ندادن در تیم ملی به یک بازیکن چندان ادعای پربیراهی نیست هر چند ادعای او به گونه دیگری مطرح می شود و ربطی به ادعای علی دایی درباره جام جهانی 2006 ندارد.

عزیزی که در برنامه هزاردستان حضور یافته بود گفت:« یک بار یادم هست مربی تیم ملی در اردو من را فراخواند و گفت اگر می شود در جریان بازی به علی دایی پاس نده.»

خداداد ادامه داد:« به مربی گفتم اگر بازیکنی در سمت چپم باشد که 60 درصد شانس گل داشته باشد و علی دایی در سمت راستم با شانس گل 40 درصد توپ را به علی دایی می دهم چون اسم و اعتماد به نفس علی دایی توپ را تبدیل به گل می کند. »

البته احتمال بروز چنین اتفاقی اکنون در تیم ملی فوتبال ایران نزدیک به صفر است. کی روش حتی از بی انضباطی های کوچک هم نمی گذرد و بابت آن بازیکنان را از تیم ملی اخراج می کند چه برسد به اینکه اتفاقاتی مثل پاس ندادن عمدی در تیم ملی بیفتد.

منبع: جام جم آنلاین

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
سردار آزمون در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
مجیدی سرمربی استقلال شد | خداحافظی شفر و آمدن مجیدی
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )