گاد آف وار 4 | بازی God of war 4 | عکس ها و زمان عرضه گاد آف وار 4

گاد آف وار یا به انگلیسی God of War که معمولا به عنوان خدای جنگ 4 نامیده می شود، بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی شخص ثالث است که توسط استودیو سانتا مونیکا تولید شده است و توسط Sony Interactive Entertainment (SIE) منتشر می شود. بازی گاد آف وار برای اولین بار برای کنسول پلی استیشن 2 ارائه شد و توانست مخاطبین بسیاری را با خود همراه کند به همین خاطر هیچگاه پلی استیشن اجازه انتشار این بازی را برای کنسول های رقیب یعنی ایکس باکس و PC نداد.

در این مقاله برای شما دستداران بازی های ویدئویی و کامپیوتری به طور کامل بازی گاد آف وار 4 و بازی God of war 4 و عکس ها و زمان عرضه گاد آف وار 4 را به نمایش خواهیم گذاشت. با نت شهر همراه شوید.
این برنامه در اوائل سال 2018 برای کنسول PlayStation 4 (PS4) عرضه خواهد شد. این قسمت هشتم در مجموعه خدای جنگ، هشتمین دوره زمانی و عاقبت به خدای جنگ سال 2010 خواهد بود.

 

گاد آف وار 4 | بازی God of war 4 | عکس ها و زمان عرضه گاد آف وار 4


قهرمان مجموعه بازی های گاد آف وار Kratos یا کریتوس بوده که به عنوان شخصیت اصلی بازگشته و او اکنون دارای پسری به نام آتیروس است. کراتوس به عنوان یک مربی و محافظ به فرزندش عمل می کند و باید خشم فرزند خود را که در او در حال ظاهر شدن است کنترل کند.

گاد آف وار 4  | بازی God of war 4 | عکس ها و زمان عرضه گاد آف وار 4

گیم پلی
گیم پلی گاد آف وار 4 بر اساس اخبار و مجلات نسبت به نسخه های قبلی این بازی بسیار متفاوت بوده، و نسبت به محیط های بازی و گیمپلی بازسازی شده و تغییرات بسیاری اعمال گشته است. گرچه قسمت قبلی یعنی گاد آف وار 3 به نام معراج (2013)، توانست با ارائه بازی چند نفره تغییری در این بازی ایجاد کند اما به دلیل موفق نبودن آن گاد آف وار 4 جدید فقط یک نفره خواهد بود. سبک این بازی و عناصر موجود در آن شبیه به بازی های نقش آفرینی یا (RPG) است.

گاد آف وار 4 | بازی God of war 4 | عکس ها و زمان عرضه گاد آف وار 4

در گاد آف وار 4 شما توانایی تعریف نقاط انداختن تیر و کمان و تیراندازی و همچنین توانایی زمانبندی Spartan Rage در طول نبرد را دارد. این توانایی به نظر میرسد نسبت به نسخه های قبلی در کنترل Rage جدیدتر شده است. همچنین در بازی برای بازیگر این امکانات وجود دارد که بتواند برای دستیابی به منابعدر بازی به جستجو بپردازد. از ویژگی های جدید بازی وجود دوربین سوم شخص، دوربین روی شانه که نسبت به نسخه های قبلی که تنها یک دوربین سوم شخص وجود داشت تغییراتی اعمل شده است.
تغییر عمده گاد آف وار 4 این است که کراتوس دیگر از تیغه های دو زنجیره خود استفاده نخواهد کرد، زیرا او در پایان گاد آف وار 3 (2010) آنها را از دست داده است. در عوض، او از تبر نبرد جادویی استفاده می کند که می تواند با توانایی های خود به چنگ پرداخته و یا حتی به سوی دشمنان پرتاب شود. تریلر های این بازی نشان می دهد که تبر می تواند در یخ نفوذ کند،پ همچنین Kratos می تواند تبر را به سمت یک دشمن پرتاب کند و به طرز جادویی آن را به دست خود برگرداند.

گاد آف وار 4 | بازی God of war 4 | عکس ها و زمان عرضه گاد آف وار 4

همچنین کریتوس می تواند انرژی فوق العاده ای را که در دشمنان وجود دارد توسط تبر خود، بیرون بکشد. کارگردان بازی کوری بارلگ گفت که تبر دارای یک تاریخچه روابط عمیق و ارتباط با شخصیت ها است و در واقع به پسر و مادرش متصل است. یکی دیگر از سلاح های جدید که Kratos از آن استفاده می کند یک سپر است که هنگامی که از آن استفاده نمی شود آن را همانند زره بر روی ساقه سمت چپ خود قرار می دهد. هنگامی که جنگ با اهریمن آغاز می شود، سپر برای جنگیدن و دفاع استفاده می شود.
اگر چه بازیکنان در طول بازی تماما مراحل را به عنوان کراتوس بازی خواهند کرد، اما زمان هایی خواهد بود که بازیکنان به طور غیرمستقیم کنترل آرونوس و کرتوس را کنترل کنند. یک دکمه برای پسرش آتیروس اختصاص دارد و استفاده از آن بستگی به موقعیت دارد.

گاد آف وار 4 | بازی God of war 4 | عکس ها و زمان عرضه گاد آف وار 4

بارلو اظهار داشت که آتیروس مانند جادو عمل نموده و یک منبع رزمی کمکی است و پلیر او را آموزش داده و او را تدریس می کند. Atreus می تواند فلش های رعد و برق را بسته به جایی که بازیکن به آن نیاز دارد به سمت دشمنان بفرستد. در طول بازی، آتیروس به مبارزه، پیاده روی، اکتشاف و حل مساله کمک می کند. هنگامی که با بسیاری از دشمنان مواجه می شوید آتیرئوس می تواند کمک خوبی برای شما باشد.

گاد آف وار 4 | بازی God of war 4 | عکس ها و زمان عرضه گاد آف وار 4

واکنش ها و تاثیرات
واکنش ها و بازخورد بازی God of War E3 2016 در میان گیمرها بسیار مثبت بود. مارتی اسلیوا از IGN گفت که اگر چه سه گانه اصلی سه بازی با نفوذ ترین بازی در پانزده سال گذشته بوده، اما به دلایل خاصی راضی به ساخت قسمت چهارم این بازی نبوده است. به همین ترتیب، قرار شد با وردود یک شخصیت دیگر بازی را از حالت همیشگی خود خارج کنند.

گاد آف وار 4 | بازی God of war 4 | عکس ها و زمان عرضه گاد آف وار 4

روابطی که بین کراتوس و پسرش و تجربه جدیدی که در قسمت چهارم رخ می دهدفضای بازی را به طور کلی تغییر داده و بسیار جذاب نموده است. پیتر براون از GameSpot گفت که تغییر دوربین یک حرکت هوشمندانه بود و تغییر آن بسیار امیدوار کننده بوده استوی در مورد صحنه صمیمانه ای که بین کراتوس و پسرش در کشتن گوزن وجود دارد آن را چیزی می خواند که واقعا در نسخه های قبلی این بازی نقصانش دیده می شده است.

 

گاد آف وار 4  | بازی God of war 4 | عکس ها و زمان عرضه گاد آف وار 4 

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات
 • مهران :

  سلام
  من برای شما واقعا متاسفم
  تاسف من از این بابت هست که ، آیا واقعا خودتون از رسانه فهم درستی دارید یا فقط میخواید خبری تولید کرده باشید
  یا خودتون باعث اشاعه سبک زندگی غرب و سهیونیزم باشید
  یا میخواید در تمدن سازی اسلامی و فرهنگ سازی سهمی داشته باشید
  حداقل یه نقد 2 خطی هم در زیر مطلب بزارید تا ابعاد دیگرشم برای مخاطب معلوم شه .
  شمایی که با چنان آب و تاب و جزئیاتی یک بازی رو رسانه ای میکنید
  یادتون نره یه وقت آب به آسیاب دشمن فرهنگی مون نریخته باشید...
  حالا خوبه کل داستان تخیل و توهم محضه
  خدا بیامرزه شهید رجایی رو وقتی مسئولیتش در وزارت آموزش و پرورش بوده که فرمودن ، من یا 15 ملیون بار میرم بهشت
  یا 15 ملیون بار میرم جهنم (برید تو عمق داستانش ببینید چی بوده)
  رسانه در دستتونه ، خیلی باید مواظب بود . خیلی
  موفق باشید .


  1396/08/01 04:17:46

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )