حرکت زشت نیکول کیدمن جلوی شوهرش بر روی صحنه جایزه امی

حرکت زشت نیکول کیدمن جلوی شوهرش بر روی صحنه جایزه امی

برخی از عادات اروپایی ها نه تنها برای ما ایرانی ها حتی برای خودشان نیز عجیب و غریب و در گاهی از اوقات نیز کسر شان محسوب می شود. راحت بودن بازیگران هالیوود در آمریکا و مشکلات جنسی که در طی زمان درگیر آن هستند بزرگترین عوامل جدایی بین بازیگران و افراد مشهور از هم می شوند.

بسیاری از ازدواج های بین افراد مشهور دوام چندانی پیدا نخواهد نمود و آن هم ابراز محبت و علاقه طرفداران و حضور در مکان هایی است که ابتذال در آن موجی می زند. اما در این میان خانوم نیکول کیدمن دست به کاری زد که برای خود آمریکایی ها نیز عجیب و غریب به نظر می رسید.
نیکول کدیمن بازیگر مشهور آمریکایی زمانی که در مراسم جایزه امی بر روی سن رفت و همکار بازیگرش را جلوی همگان بوسید. البته بزرگی این ماجرا زمانی واضح می شود که بدانید نیکول کیدمن در جلوی همسرش همچین کاری را صورت داده بود.
این دو بازیگر اخیرا در سریال تلویزیونی Big Little Lies ظاهر شده اند و این جفت ها هر روز برنده جایزه می شوند. اگر چه معنی آن این است که این دو بازیگر ماه هاست با یکدیگر همکاری می کنند و نسبتا با یکدیگر آشنا هستنداما با این وجود چیزی از زشتی ماجرا کم نمی کند.
این ستاره استرالیایی نسبت به این ماجرا گفت: " که بوسه من بوسه خوشحالی از موفقیتی بود که بدست آورده بودیم." وی ادامه داد: "من همسری بسیار خوب و مهربان و حامی دارم که با دنیا عوضش نمی کنم. بوسه من با الکس نامند بوسه بر مانکن بود."

حرکت زشت نیکول کیدمن جلوی شوهرش بر روی صحنه جایزه امی

تگ ها:
مطالب مرتبط
عکس واکنش حمید فرخ نژاد به گرانی دلار
عکس واکنش حمید فرخ نژاد به گرانی دلار
گاف بزرگ آزاده نامداری در اینستاگرام  | عکس غلط املایی آزاده نامداری در صفحه شخصی
گاف بزرگ آزاده نامداری در اینستاگرام | عکس غلط املایی آزاده نامداری در صفحه شخصی
واکنش ها به به ماجرای تجاوز  به 41 دختر |  واکنش ها به خبر تجاوز به 41 دختر ایرانشهری
واکنش ها به به ماجرای تجاوز به 41 دختر | واکنش ها به خبر تجاوز به 41 دختر ایرانشهری
تبلیغات
loading...
نظرات