عجایب رابطه جنسی با همسر که نمی دانستید | حقایق باور نکردنی رابطه جنسی و عشق

عجایب رابطه جنسی با همسر که نمی دانستید | حقایق باور نکردنی رابطه جنسی و عشق

بسیاری از ما همه چیز در مورد علم، تکنولوزی، ماشین ها، اپلیکیشن ها می دانیم اما از درون خود بی آگاهیم. در مورد مسایل روحی و حتی جنسی حیوانات مطلعیم اما در مورد ارتباط مغز و بدن خودمان عاجزیم؟

چقدر در مورد عشق و روابط جنسی می دانید؟ به چه میزان رابطه جنسی شما تحت تاثیر عشق است؟ همسر شما چه خواسته های عاطفی مرتبط با رابطه جنسی دارد؟ اگر شما نیز می خواهید جواب سوالات خود را بیابید با نت شهر همراه شوید.

عجایب رابطه جنسی با همسر که نمی دانستید و حقایق باور نکردنی رابطه جنسی و عشق را در زیر بخوانید:

1- تراکنش های مغزی شما نشان می دهد که به چه میزان به داشتن رابطه و شریک جنسی نیازمند و علاقمند هستید. دانشمندان با مشاهده تصاویر مغزی افرادی که تمایل بیشتری به تصاویر جنسی داشته اند بیش ازبقیه به داشتن شرکای جنسی بیشتر تمایل دارند.

2- زوج ها ممکن است DNA مشابه داشته باشند. در جدیدترین تحقیقات صورت گرفته در مورد زوجین مشخص شده که افرادی که DNA های مشابه دارند تمایل بیشتری برای ازدواج با هم دارند.

3- اکثر آمریکایی ها حداقل یک بیماری مقاربتی دارند. بیش از دو سوم بزرگسالان آمریکایی دارای ویروس HPV هستند که به دلیل عوارض مقاربتی و رابطه جنسی ایجاد می شود.

4- با همسر خود فیلم های کمدی تماشا کنید. تماشا نمودن فیلم های کمدی استحکام روابط زناشویی را بیشتر می کند.

5- کلسترول خود را کم کنید. کم بودن کلسترول به شما عملکرد بهتری در اتاق خواب و در حین رابطه جنسی می دهد. تحقیقات نشان می دهد مردانی که کلسترول کمتری دارند عملکرد بهتری در رابطه جنسی دارند.

6- زنان می توانند صدای خود را جذاب کنند ولی مردان نمی توانند. زنان این توانایی را برای جذب مردان داشته اما مردان به جای جذاب شدن بدتر و کریح تر می شود.

7- فروتن بودن زندگی را عاشقانه تر می کند. بر اساس تحقیقاتی که بر روی زوجین صورت گرفته است، زنان بر اساس خصوصیات مردانه در تقسیم بندی خود فروتنی را به عنوان عامل اول خود انتخاب نموده بودند.

8- تا می توانید با همسر خود به سفر بروید. یکی از راه های استحکام رابطه زناشویی رفتن به مسافرت است.

9- تظاهر به ارگاسم همیشه بد نیست. گاهی اوقات اجرای و بزرگنمایی از لذت یک رابطه جنسی می تواند بخشی از یک اجرای موفق زتن یا مرد در قبل شریک جنسیشان باشد. مردان نیز این اظهار را داشته و به همان دلیلی که زنان آن را انجام می دهند تظاهر به ارگاسم شدن می کنند.

10- بعد ار ارضا شدن در رابطه جنسی همسر خود را نوزش کنید. آخرین تحقیقات در زمینه روابط زناشویی نشان می دهد که نوازش نمودن بعد از ارضا شدن سطح رضایت بیشتری را در طرفین ایجاد نموده است.

11- رابطه جنسی می تواند بیماری و تحریکات پوستی ایجاد کند. سرخ شدن در حین رابطه پوستی طبیعی بوده و به دلیل افزایش فشار خون است. برخی از جاهایی که ممکن است مورد تحریک پوستی قرار بگیرد قفسه سینه، ناحیه تناسلی و یا بیشتر نقاط بدن است.

12- رابطه جنسی کالری می سوزاند. بلی این حقیقت دارد که یک رابطه جنسی به دلیل تحرکاتن بدنی کالری می سوزاند.

تگ ها:
مطالب مرتبط
مردم این روستا هر ۳ سال یک بار مرده هایشان را از قبر بیرون می کشند! + تصاویر واقعی
مردم این روستا هر ۳ سال یک بار مرده هایشان را از قبر بیرون می کشند! + تصاویر واقعی
ویژگی های ایمنی جدید برای رانندگان و مسافرین تاکسی های اینترنتی
ویژگی های ایمنی جدید برای رانندگان و مسافرین تاکسی های اینترنتی
ورزشکاران تراز اول دنیا و ساعت‌های لاکچری‌شان
ورزشکاران تراز اول دنیا و ساعت‌های لاکچری‌شان
تبلیغات
loading...
نظرات