آبان ماهی که باشی | خصوصیات زنان آبانی | طالع و فال زنان و مردان آبانی | اس ام اس خصوصیات آبان ماهی ها | متن آبان ماهی

آبان ماه، دومین ماه از فصل پاییز است. تقریبا در اکثر مناطق کشورمان در آبان ماه هوا سرد شده و بارش های باران و یا حتی برف آغاز می شود.
متولدین آبان ماه نیز همانند کلیه متولدین خصوصیلات منحصر به فرد خود را دارند که در بسیاری از اوقات با فصل و آب و هوای ماه تولد خود تطابق دارد. در این مقاله می پردازیم به اینکه آبان ماهی که باشی و خصوصیات زنان آبانی و طالع و فال زنان و مردان آبانی.

مردان آبان ماهی


مرد آبان ماهی خوصیات منحصر به فردی دارد که تقریبا هیچ مردی از دیگر متولدین ماه ها آن ها را در خود ندارد. مرد آبان ماهی تیزهوش، باارداه، هدف های بزرگ، پدری مهربان و دلسوز است. اگر با یک مرد آبان ماهی نامزرد هستید و می خواهید بدانید که چه خصوصیت اصلی و مهمی در وی نهادینه شده است باید بدانید که مرد آبانی بسیار زیاده خواه و ماجراجوست. اگر از ماجراجویی و از کلا کلمه ای به نام هیجان می ترسید فورا رابطه خود را با وی تمام کنید چون تا آخر عمر باید مردی را با آرزوهای بلند پروازانه زندگی کنید.
با اینکه ماه آبان به ظاهر ماهی آرام و کم حرف است، باطن شما با آن همخوانی نداشته و در ورای چهره خونسرد و آرام شما باطنی گرم و سوزان در وجود شما وجود دارد. یک مرد آبانی در زندگی خود تعادل را برقرار می کند. او علاوه بر عقل و منطق، احساسات را نیز در زندگی خود جاری نموده است. او استاد زیرکی و فلسفه است. او از اسرار زندگی بسیار می داند و با قلب و جانش فلسفه زندکی را درک نمود است.
اگر شوهر شما متولد آبان ماه است باید این موضوع را در نظر بگیرید که کشش و جاذبه ستاره پلوتو در سرنوشت فلکی او به نوعی است که از هیجانات لذت می برد. او مردی متین، باوقار و پرجاذبه است. در جمعی که خانم ها هستند مراقب شوهر خود باشید. خانم ها به راحتی جذب صحبت کردن مرد آبان ماهی می شوند.
البته از مرد آبانی خود خرده نگیرید و حسادت خود را در راه مناسب به خرج داده و هیچگاه وی را تحت فشار قرار ندهید. مرد آبانی روحیه ای ورزشکاری داشته و پیروزی و برنده شدن را به هر قیمتی در آرمان های خود قرار داده است.


زنان آبان ماهی


زنان متولد آبان ماه را دست کم نگیرید. این زنان بسیار خاص بوده و در شناخت افراد دورو برشان توانایی های خاصی دارند. زن آبان ماه سطحی نگر نبوده و در مسایل با دقت فراوانی نگاه می کند. زن آبان ماهی عمق اشخاص اطراف خود را کاوش نموده و بسیار نکته بین است.
حس کنجکاوی که زن آبان ماهی دارد در زنان بی نظیر است. زنان آبان ماهی جستجوگران ماهری هستند که دائما در حال درک مفاهین دنیاست. حضور خرچنگ در نماد آبان ماهی ها اصلا اتفاقی نیست. زنان آبان ماهی بسیار به سرنوشت معتقد بوده و در بسیاری از اوقات زندگی خود را بر اساس آن برنامه ریزی می کنند.
زنان آبان ماهی هیچ چیز را از دست نخواهند داد. زنان آبان ماهی با وسواس خاصی تمامی اطراف خود را به دقت نظاره نموده و مفاهیم آن ها را تجزیه و تحلیل می کنند. اگر مزاحم زن آبانی شوید بسیار ناراحت شده و کنترل خود را از دست می دهد.
از چنگال های زنان آبان ماهی که مانند خرچنگ هستند بپرهیزید. زنان آبان ماهی می توانند به یک چشم به هم زدن تمام کینه های خود را یکجا بر روی شما ابراز کنند. ولی خیلی نگران نباشید در عین این خشونت، زنان آبان ماهی بسیار وفادار و مصمم بوده و احساسات رقیقی نیز آن ها را همراهی می کند.


آبان ماهی که باشی | اس ام اس خصوصیلات آبان ماهی ها | متن آبان ماهی

ما آبانیا مغرور نیستیم، فقط یکم پرستیژ کارامون بالاست

یه آبانی وقتی میگه هستن، یعنی تا تهش هست خیالت راحت باشه

گر نمی دانی حال مارا...... عقربی را دچار آتش کن.....این چنین است مرد آبانی

آبانی از تنهایی بمیره........زاپاس عشق کسی دیگه نمیشه

هر کسی لیاقت عشق و احساس ی آبان ماهی رو نداره

خوش اخلاق تر و خوش قلب تر از آبان ماهی ها نمی توانی پیدا کنی

وقتی دل ی آبان ماهی رو شگستی، دیگه نگران اشک هاش نباش... از لبخنداش بترس که نشونه اشک های فردای توئه

آبان ماهی یعنی تو جمع با بقیه فرق داشته باشی

ی آبان ماهی به شباهتاش نمی نازه.........به تفاوتاش می نازه

با ی آبان ماهی می تونی ی زندگی خوب رو تجربه کنی

اعصاب ی آبان ماهی مثل مین می مونه........سعی نکن روش راه بری

خنده های ی آبان ماهی معنا داره.......گاهی از ته دل می خنده و گاهی به دروغ های تو

خونه ای که آبان ماهی نداره انگار هیچی نداره...........

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
شهریور ماهی که باشی / فال و طالع بینی شهریوری ها / خصوصیات مردان و زنان شهریوری
شهریور ماهی که باشی / فال و طالع بینی شهریوری ها / خصوصیات مردان و زنان شهریوری
تیرماهی که باشی / خصوصیات مردان و زنان تیرماهی چیست / طالع بینی تیر ماهی ها
تیرماهی که باشی / خصوصیات مردان و زنان تیرماهی چیست / طالع بینی تیر ماهی ها
فال و طالع بینی ازدواج زن متولد اسفند
فال و طالع بینی ازدواج زن متولد اسفند
تبلیغات
loading...
نظرات
 • sahra :

  من خودم یه ابانیم کاملا راست بود
  افتخار میکنم ابانی هستم


  1397/08/20 19:54:49
 • متین :

  ببخشید اون عقربه نه خرچنگ


  1397/05/16 16:12:12

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )