جباری اخراج شد، نکونام ماندنی!باشگاه استقلال اول هفته خبرسازی را پشت سر گذاشت تا همه نگاه‌ها به ساختمان آبی‌رنگ باشگاه در سعادت آباد باشد.

کنار گذاشته شدن جباری از لیست فصل‌آینده به خاطر یک مصاحبه جنجالی و «مسخره» دانستن شرایط تیم و بالا رفتن احتمال ماندن نکو، یک اول هفته داغ را برای استقلال رقم زد آن هم در شرایطی که با توافق پژمان منتظری با دالیان چین، جدایی این مدافع از جمع آبی پوشان قطعی شد.
جباری اخراج شد اما بر می‌گردد!
یک مصاحبه جنجالی و اخراج دوباره جباری از استقلال، برای چهارمین بار در پنج سال گذشته، اتفاقی که هر بار ختم به خیر شده و جباری دوباره به جمع آبی پوشان برگشته است، این بار هم می‌گویند همان ماجرا قرار است تکرار شود و در چند روز آینده باید منتظر بازگشت جباری به تمرینات استقلال بود. این بار هم انتقاد تند جباری و یک گفت و گوی جنجالی کار دستش داده تا مانند سه دفعه پیش از تیم به طور موقت کنار گذاشته شود، مصاحبه‌ای که هفته گذشته منتشر شد. جباری پس از مشکلات مالی باشگاه و مشخص نبودن وضعیت تیم برای فصل آینده به شدت به مدیریت استقلال تاخته بود و شرایط تیم را «مسخره» دانسته بود. او به سایت گل گفته بود: « شرایط استقلال خیلی بد و به نوعی مسخره است. تیمی که قهرمان شده است و در جام باشگاه‌های آسیا نتیجه‌ای به این خوبی گرفته است هنوز پاداش‌هایش را که نگرفته که هیچ، قرارداد‌های بازیکنان هم تسویه نشده و البته بدون مربی در حال تمرین است و هیچ چیز مشخص نیست.»
باشگاه استقلال هم همان طور که پیش بینی می‌شد واکنش تندی به مصاحبه جباری داشت؛ صادر کردن یک بیانیه شدید‌اللحن و کنار گذاشتن جباری از لیست فصل‌آینده استقلال. در بخشی از این بیانیه که روی خروجی سایت باشگاه قرار گرفته، آمده است: «استقلال مسخره نیست این باشگاه با آن همه افتخار و ستاره روی سینه و آن همه مدال‌های رنگارنگ و آن همه هوادار مسخره نیست !مسخره کسی است که از هیچ با توسل به استقلال محترم به همه چیز می‌رسد و نمی‌داند که برای بازیکن شدن آن جنابان میلیاردها تومان، همین باشگاه هزینه کرده!»
در قسمتی دیگر هم آمده: «در استقلال زیدان شدند و نمی‌دانند که بدون استقلال هیچ نیستند!نه آنها که متوجه نیستند که طی سال‌های اخیر استقلال چقدر پای مصدومیت‌های تکراری آنها ایستاده و تاوان داده تا سرپا بایستند و هنوز زیدان باشند، نه آنها که بیش از همه (۹۰درصد)پول گرفته‌اند و نمی‌دانند که در تیم‌های دیگر از این خبر‌ها نیست.»

در پایان این بیانیه تند هم این طور بیان شده: « حرف آخر اینکه: کادر فنی مجرب استقلال مجتبی جباری را به دلیل رفتار غیر‌حرفه‌ای و ادبیاتی غلط و با کمال احترام از لیست کنار گذاشت و ایشان می‌تواند به هر تیمی که دوست دارد نقل مکان کند و تیمش را معرفی کند !استقلال بیش از این نمی‌تواند از کسی طلبکار باشد و پای او بایستد و تاوان بدهد و حرمت هوادارش را هم لگد‌مال شده ببیند!» فتح‌الله‌زاده هم دیروز تأکید کرد دیگر ادبیات جباری قابل تحمل نیست. فتح‌الله‌زاده به اوج‌نیوز گفت: «وقتی می‌گوییم باشگاه مسخره است، یعنی مدیرعامل و سرمربی ایراد دارد. باشگاه خیلی بزرگ‌تر از همه ماست. شرایط ما مشخص است. نمی‌گوییم به زور امضا کن. من کلی می‌گویم. من بازیکنی را می‌خواهم که بداند شرایط ما این است. هر کسی می‌تواند، قدمش روی چشم ما. نکونام نگرفته. ساموئل نگرفته. صادقی نگرفته است. بائو نگرفته است.» مدیرعامل استقلال خطاب به جباری گفت: «آقای جباری، من که آمدم قراردادت ۴۰۰ میلیون بوده است و ۲۰۰ تومان را نگرفته بودی. از نیم فصل ۷۰۰ میلیون پول دادیم. غیر از این است؟» وی افزود:«این شرایط ماست. هر کسی دوست ندارد نیاید اینجا. ما آدم‌هایی می‌خواهیم که با این شرایط کنار بیایند. خودمان نه پاداش می‌گیریم نه پول می‌گیریم. البته گرفتنش ایراد نیست ولی من هر چه می‌گیرم به شما بازیکن می‌دهم. ۱۰ میلیارد نمی‌گیرم که به شما ۳ میلیارد بدهم. اصلاً درباره جباری این انتظار را نداشتم.»
نکونام ماندنی شد
به نظر می‌رسد به رغم صحبت‌هایی که درباره جدایی نکو از استقلال به گوش می‌رسید، او به احتمال زیاد در روزهای آینده قراردادش را با آبی‌ها تمدید می‌کند. نکونام که شنیده می‌شود با قلعه نویی اختلاف پیدا کرده، پس از جلسه یک شنبه شب با مدیرعامل استقلال گفت که دلخوری‌هایش برطرف شده: « جلسه خوبی با فتح‌الله‌زاده داشتم. مسائلی وجود داشت که باید پیش از صحبت درباره قرارداد درباره‌اش حرف می‌زدیم. باید این مسائل شفاف می‌شد. حرف‌هایمان را مطرح کردیم و خوشبختانه دلگیری‌ها و دلخوری‌هایی که وجود داشت با این صحبت‌ها برطرف شد.» نکونام درباره صحبت‌های قلعه‌نویی که گفته بود مسائلی وجود دارد که نکونام باید رعایت کند، گفت: «من امشب با فتح‌الله‌زاده صحبت کردم و هنوز با قلعه‌نویی حرف نزده‌ام. اگر هم مشکلی هست، من آنقدر مردانگی دارم که درباره‌اش صحبت کنم.» مدیرعامل استقلال هم درباره اظهارنظر جواد نکونام مبنی بر اینکه درباره دلخوری‌های باشگاه و او صحبت شده است، گفت: «می‌آیند می‌گویند فتح‌الله‌زاده گفته نکونام خوب بازی نمی‌کند. از آن طرف همین حرف را جور دیگر می‌گویند. از این حرف‌ها رد و بدل می‌شود. ما دوست داریم نکونام بماند. وظیفه من این است سوءتفاهمات را برطرف کنم.»

تگ ها:
مطالب مرتبط
آیا ممنوع‌التصویری فغانی شایعه است | شایعه ممنوع‌التصویری علیرضا فغانی
آیا ممنوع‌التصویری فغانی شایعه است | شایعه ممنوع‌التصویری علیرضا فغانی
شورای تامین مجوز ورود خانواده ها را صادر کرد
شورای تامین مجوز ورود خانواده ها را صادر کرد
درخواست کی روش برای بازگشت سردار آزمون به تیم ملی | جریان بازگشت سردار آزمون به تیم ملی
درخواست کی روش برای بازگشت سردار آزمون به تیم ملی | جریان بازگشت سردار آزمون به تیم ملی
تبلیغات
loading...
نظرات