انگیزه قاتل صادق برمکی | انگیزه آتش زدن پسر مهابادی | هدف قاتل از سوزاندن و سلفی گرفتن صادق برمکی

در این مقاله بدین موضع می پردازیم که انگیزه قاتل صادق برمکی چه بوده و انگیزه آتش زدن پسر مهابادی و هدف قاتل از سوزاندن و سلفی گرفتن صادق برمکی چیست.

صادق برمکی چرا به قتل رسید؟

توکل حیدری رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به در جریان بودن تحقیقات در مورد انگیزه قتل فجیع مهاباد که تصاویر ان در فضای مجازی منتشر شده است گفت:در تحقیقات اولیه در بازپرسی "د. د" در اقاریر خود انگیزه قتل را مسائل ناموسی عنوان کرده است.

وی با اشاره به تحقیقات دستگاه قضا برای پی بردن به دیگر ابعاد این قتل فجیع ادامه داد:تحقیقات در مورد دیگر زوایای این اتفاق ناگوار ادامه دارد و بازپرس پرونده به تحقیقات تکمیلی ادامه خواهد داد.
حیدری در پایان با بیان اینکه دستور رسیدگی فوق العاده و سریع این پرونده صادر شده است، گفت:رسیدگی سریع و عادلانه به این پرونده با توجه به ابعاد گسترده ای که این پرونده پیدا کرده است در دستور کار خواهد بود.
در مورخه 3.7.96 در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 شهرستان مهاباد مبنی بر کشف جسد سوخته مجهول الهویه در جاده ای روستایی، مأمورین پلیس آگاهی به همراه بازپرس شعبه اول دادسرای مهاباد بلافاصله در محل حاضر شدند.
پس از وصول گزارش، پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای مهاباد تشکیل و بازپرس دستور تعیین هویت و تشخیص علت تامه فوت به پزشکی قانونی را صادر کرد.
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی پس از این حادثه از دستگیری عاملان آن خبر داد و تصریح کرد:در جریان تحقیقات مشخص شد که جسد متعلق به شخصی به هویت صادق برمکی متولد1371 ساکن مهاباد است.

منبع : نمناک

 

انگیزه قاتل صادق برمکی | انگیزه آتش زدن پسر مهابادی | هدف قاتل از سوزاندن و سلفی گرفتن صادق برمکی

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
صعود چشمگیر ایران در میان قوی ترین ارتش های دنیا
صعود چشمگیر ایران در میان قوی ترین ارتش های دنیا
هر ساعت 21 طلاق در سال 96 |  یک سوم ازدواج ها به طلاق ختم شد
هر ساعت 21 طلاق در سال 96 | یک سوم ازدواج ها به طلاق ختم شد
کشته شدن ۶ سرباز پاکستانی در مرز ایران
کشته شدن ۶ سرباز پاکستانی در مرز ایران
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )