جانشین علی رضا منصوریان چه کسی شد | میک مک درموت کیست | جانشین موقت علیرضا منصوریان

جانشین علی رضا منصوریان چه کسی شد |  میک مک درموت کیست | جانشین موقت علیرضا منصوریان

میک مک درموت دستیار علیرضا منصوریان به عنوان جانشین موقت علیرضا منصوریان انتخاب شده است.

میک مک درموت به طور موقت هدایت استقلال مقابل سپیدرود رشت را بر عهده خواهد داشت. بعد از استعفای علیرضا منصوریان از هدایت استقلال، سایر دستیاران ایرانی او هم از حضور در استقلال کناره گیری کردند.

میک مک درموت، بدنساز و دستیار هلندی منصوریان در دیدار با سپیدرود رشت به طور موقت سرمربی استقلال خواهد بود تا بعد از این بازی و در تعطیلات لیگ درباره سرمربی استقلال تصمیم‌گیری شود.

میک مک درموت کیست

مربی ایرلندی که اولین بدنساز تیم ملی فوتبال در دوران سرمربیگری کارلوس کی روش بود، حالا قرار است به عنوان یکی از همکاران علیرضا منصوریان در استقلال، دوباره به فوتبال ایران برگردد و روی نیمکت آبی ها بنشیند. به همین دلیل باشگاه استقلال در صفحه اینستاگرامش کارنامه این مربی را برای کاربرانش منتشر کرده است.
مایک مک درموت متولد ۱۹۷۴ در ایرلند شمالی است. او که یک مدافع بود بیشتر دوران بازی را در لیگ های سطوح مختلف امریکا گذراند.‌ او از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ به عنوان کمک مربی(asistant coach ) در تیمهای امریکایی و دانشگاهی فعالیت کرد و سپس به امارات رفت.‌او ۵ فصل در العین به عنوان بدنساز (fitness coach ) زیرنظر تعداد زیادی از سرمربیان بین المللی مانند شفرد ،یوردانسکو و زنگا کار کرد. در این مدت العین بطور منظم در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کرد و چندین مقام نظیر جام ریاست جمهوری و حذفی را بدست آورد.
‌سپس او که در تیم کانتیکت وولوز امریکا دستیار گاسپار (مربی کنونی تیم ملی) بود، به تیم ملی ایران پیوست و نقش پررنگی در آماده سازی ملی پوشان ایران در راه جام جهانی داشت. مک درموت به دلیل مشکلات مالی و خانوادگی قبل از جام جهانی استعفا داد ، دوباره به امارات بازگشت و بدنساز النصر در زمان حضور زنگا شد. او یک سال در تیم اصلی النصرکار کرد و سپس مسئولیت بدنسازی تیم زیر ۲۱ سال این باشگاه را پذیرفت و هم اکنون نیز در همین پست فعالیت می کند.‌او بیش از ۹ سال است که در خاورمیانه حضور دارد و توانسته در رده های سنی مختلف انجام وظیفه کند.
‌او دارای مدرک کارشناسی Exercise physiology است و درحال تکمیل مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته ی High performance sport می باشد.‌او همچنین مدرک A مربیگری یوفا را نیز دارد و به نظر می رسد در استقلال نقش پررنگ تری نسبت به یک بدنساز معمولی داشته باشد

منبع: سیمرغ و ای اسپرت

تگ ها:
مطالب مرتبط
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
مرگ عجیب یک بازی کن فوتبال در الجزایر | مرگ فوتبالیست به خاطر بلعیدن زبانش در جریان مسابقه
جزئیات آتش سوزی در کارخانه شیرآلات در پاکدشت  | علت حریق کارخانه شیرآلات سازی در پاکدشت
جزئیات آتش سوزی در کارخانه شیرآلات در پاکدشت | علت حریق کارخانه شیرآلات سازی در پاکدشت
جزییات مکان وزمان تشییع جنازه محمد توکلی | زمان و مکان تشییع پیکر محمد توکلی
جزییات مکان وزمان تشییع جنازه محمد توکلی | زمان و مکان تشییع پیکر محمد توکلی
نظرات