آخرین اخبار از پرونده حمید صفت / آیا حمید صفت اعدام می شود / حکم پرونده قتل حمید صفت چیست

آخرین اخبار از پرونده حمید صفت / آیا حمید صفت اعدام می شود / حکم پرونده قتل حمید صفت چیست

انجام تحقیقات اولیه پس از گزارش مرگ پیرمردی 66 ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس پرونده در اختیار اداره دهم آگاهی قرار گرفت.

حمیدرضا الف ص معروف به حمید. صفت خواننده جوان رپ به اتهام قتل همسر مادرش دستگیر شد.

یک منبع مطلع در گفتگو با تایید هویت قاتل مرد 66 ساله، گفت برخلاف خبر منتشره در خصوص این فرد که خود را به کلانتری معرفی کرده، این خواننده رپ توسط ماموران آگاهی شناسایی و دستگیر شده است.
جزئیات دستگیری خواننده رپ که شوهر مادرش را کشت
بنابر این گزارش، انجام تحقیقات اولیه پس از گزارش مرگ پیرمردی ۶۶ ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس پرونده در اختیار اداره دهم آگاهی قرار گرفت.گفتنی است، این خواننده رپ مشهور پس از دستگیری منکر قتل و ضرب و شتم مقتول شده بود.

 به این گزارش، حمید صفت خواننده رپ ایران که در برابر اتهام قتل قرار دارد ظهر امروز برای تحقیقات بیشتر پیش روی بازپرس سجاد منافی آذر قرار خواهد گرفت

آخرین اخبار از پرونده حمید صفت

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: «حمید صفت» - خواننده رپ - در بازداشت موقت بسر می‌برد.

محمد شهریاری در گفت‌وگو گفت: حمیدرضا صفت فعلا در بازداشت موقت است تا اقدامات لازم انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: او مرتکب قتل عمد شده است.

شهریاری در خصوص اینکه در فضای مجازی عنوان شده که نامبرده آزاد شده است، گفت: این موضوع صحت ندارد.

نتیجه بازجویی و بازپرسی حمید صفت در دادسرای جنایی

حمید در مقابل بازپرس ویژه قتل در دادسرای جنایی گفت: شب قبل از حادثه  دوستم مادرم که همسایه آنها در آلمان بود میهمان خانه شان بود و مادرم با من تماس گرفت وخواست تا آنها را به فرودگاه ببرم ولی چون ماشین نداشتم گفتم نمی توانم او را به فرودگاه ببرم به همین خاطر مادرم خودش میهمانش را به فرودگاه رساند.
حمیدرضا در ادامه اظهارت خود گفت: ساعت شش صبح 24 مرداد با مادرم تماس گرفتم و او گفت که هنوز به خانه نرسیده است، از او خواستم زمانی که به خانه رسید به من خبر بدهد تا به خانه بروم و لوازم خود را که آنجا گذاشته بودم بردارم. صبح روز حادثه برادرم از آمریکا با من تماس گرفت و گفت مادرمان با هوشنگ، ناپدریمان درگیر شدند و از من خواست که خود را به آن جا برسانم تا در جریان ماجرا قرار بگیرم. ظهر آن روز مادرم نیز با من تماس گرفت و از من پرسید که چه زمانی به آن جا می روم، من نیز راهی خانه خودمان شدم.

حمیدرضا صفت گفت: زمانی که در خانه را باز کردم دیدم ناپدریم سمت چپ مبل نشسته است و یک میز نیز جلوی او قرار داشت. گوشی موبایل خود را روی میز گذاشتم و به او گفتم: مگر نگفتم مادرم را اذیت نکن، کتکش نزن، او نیز گفت: زدم که زدم. می خواستم او را بترسانم به همین خاطر یک گلدان را که در نزدیکیم قرار داشت برداشتم و به سمت راست مبل پرتاب کردم سپس میز را برگرداندم تا کمی او را بترسانم. او نیز می خواست بلند شود و به سمت من بیاید که در همین هنگام مادرم بین ما قرار گرفت و من با یک دست به صورتش زدم. در همین هنگام همسایه ها با صدای درگیری ما به جلوی در خانه آمدند که مادرم به سمت در رفت و من نیز هوشنگ را رها کردم و به درگیری مان پایان دادم.
وی گفت: دراین هنگام هوشنگ به سمت آشپزخانه رفت تا با چاقو به سمت من هجوم آورد که متوجه کارش شدم و به سرعت خودم را به او رساندم و دستانش را گرفتم که نتواند کاری کند که در این لحظه یک لیوان آب را برداشت که او را از دستش گرفتم و به زمین زدم و در ادامه همسایه ها وارد خانه شدند و ما را از هم جدا کردند و من نیز همراه مادرم از خانه خارج شدیم.
بازپرس منافی آذر در این هنگام به متهم گفت: در گزارش پرونده، علت مرگ هوشنگ برخورد ضربه شدید به گیج گاه سمت راستش اعلام شده است، حرفی در این مورد داری؟
حمیدرضا در ادامه بیان داشت: شاید هنگام درگیری سرش به کمد یا دیوار برخورد کرده باشد، اما من فقط قصد داشتم کمی او را بترسانم و قصد کشتن او را نداشتم و هیچ ضربه ای به سرش نزدم.

بازجوی با حمید صفت

پدر و مادرت چه زمانی و به چه دلیل از هم جدا شدند؟
زمانی که کودکی پنج ساله بودم متوجه جدایی پدر و مادرم شدم، علت جدایی آن ها را بطور دقیق نمی دانم اما آن ها باهم اختلاف داشتند.

مادرت چه زمانی با مقتول ازدواج کرد و مقتول چطور آدمی بود؟
11 سال پیش مادرم با هوشنگ ازدواج کرد، ناپدریم آدم عصبی و پرخاشگری بود و به خانواده مادریم نیز زیاد توهین می کرد، به طوری که حتی یک بار در آلمان نیز با مادرم درگیر شده بود و برای او چاقو کشیده بود اما من هیچ وقت اعتراضی نکردم و هوشنگ با خانواده خودش نیز پرخاشگری می کرد.

هوشنگ چه کاره بود؟
او در آلمان مغازه عتیقه فروشی داشت و در ایران بیکار بود، هوشنگ از زن اولش نیز سه فرزند داشت که یکی از آن ها فوت کرده است و اکنون دو فرزند دیگرش در فنلاند زندگی می کنند.

چرا بیکار؟
بارها از او خواستم به در مغازه دوستانم که در املاک و نمایشگاه ماشین دارند برود و مشغول به کار شود تا کمتر در خانه باشد و با مادرم درگیر شود ولی حرف گوش نمی کرد.

با هوشنگ اختلاف داشتی؟
او مثل پدرم بود و همیشه احترامش را نگه داشته بودم و حتی دو روز قبل از ماجرا وقتی به خانه رفتم متوجه شدم هوشنگ گوشی موبایلش خراب شده و بدون اینکه به او حرفی بزنم به پاساژ پایتخت رفتم و در حالیکه پول زیادی در بساط نداشتم یک گوشی موبایل برای هوشنگ خریدم.

چرا مادرت از هوشنگ جدا نشد؟
نمی دانم، هوشنگ بیماری قلبی و هپاتیت C داشت و به خاطر قرص هایی که می خورد دچار افسردگی و احتمال اینکه خودکشی کند هم وجود داشت ولی مادر با همه این مشکلات در کنار هوشنگ ماند و به زندگی اش ادامه داد و او را در شرایط سختی که داشت حمایت کرد.

حرف آخر؟
من عمدی ناپدریم را کتک نزدم فقط می خواستم او را بترسانم تا فکر نکند مادرم بی کس و کار است، من از ابتدا تمام ماجرا را صادقانه گفته ام و پس از اینکه ناپدریم جان باخت خودم را به کلانتری معرفی کردم و هیچ وقت قصد کشتن یا قتل عمد نداشتم و همه دوستان و اطرافیانم می دانند که من به خاطر کارم هیچ وقت به فکر انتقام گیری و خشونت نبودم و کارهایی را که ساختم نیز در مورد بخشش و کارهای فرهنگی بوده است.
بنا به این گزارش، محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران به رکنا گفت: درحال حاضر دستور بازداشت موقت متهم صادر شده و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد و متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است

گفتگو با مادر حمید صفت و اخرین اخبار

ماجرای مرگ به روایت مادر حمید صفت

چهار روز از دستگیری حمید صفت به اتهام قتل ناپدری‌اش می‌گذرد. قتل اتهامی است که از سوی بازپرس پرونده به این خواننده رپ تفهیم شده؛ اما او این اتهام را رد کرده است. اظهارات متهم و شاهدان درباره اتفاقات آن روز و نزاعی که بین حمید و همسر مادرش به وجود آمد، تاکنون کمک چندانی به روشن‌شدن زوایای پنهان این ماجرا نکرده است. از سوی دیگر جزییات و اطلاعات چندانی هم به جز همان صحبت‌های رد و بدل شده در جلسه بازپرسی حمید در دست نیست تا همچنان سوال اصلی این حادثه یعنی علت مرگ هوشنگ مبهم و سربسته باقی بماند.

هر چند تاکنون گزارش پزشک قانونی در خصوص علت دقیق مرگ در این نزاع خونین اعلام نشده اما وکیل مدافع این متهم هم از احتمال مرگ ناپدری حمید به دلیلی غیر از آنچه تاکنون اعلام شده یعنی شکستگی و خونریزی جمجمه سخن می‌گوید. از سوی دیگر اما مادر حمید صفت در تازه‌ترین اظهاراتش مدعی شده که روز حادثه پسرش هیچ ضربه‌ای به همسرش وارد نکرده است و علت مرگ او می‌تواند دلایل دیگری داشته باشد؛ صحبت‌هایی که در صورت اثبات صحت آنها می‌تواند به‌ طور کلی مسیر این پرونده را تغییر دهد.

حمید قاتل نیست

مادر حمید صفت زنی‌ است میانسال، از یک‌سو در غم از دست‌دادن همسرش سوگوار است و از سوی دیگر نگران آینده و سرنوشت فرزندش. همسری داغدار، مادری نگران و زنی آشفته از حادثه تلخی که هفت روز پیش شروع شد. او صبح دیروز به‌عنوان مطلع به اداره آگاهی تهران رفت تا بار دیگر حوادث آن روز را برای ماموران بازگو کند. اظهارات این زن کم و بیش همان چیزی بود که حمید در جلسه بازپرسی بیان کرده بود، با وجود این اما مادر حمید نکات جدیدی را در گفت‌وگو با ما مطرح کرد که در ادامه می‌خوانید:

قبل از حادثه با حمید تماس گرفتید؟

بله؛ من یک میهمان خارجی داشتم که شب قبل از حادثه پرواز داشت. با حمید تماس گرفتم تا با خودرو، میهمان من را به فرودگاه ببرد اما او گفت که من خودرو ندارم و چون دیروقت است از دوستانش هم نمی‌تواند خودرو بگیرد. من هم آژانس گرفتم و او را تا فرودگاه بدرقه کردم. در مسیر برگشت بود که حمید با من تماس گرفت و گفت که می‌خواهد برای عوض‌کردن لباس به خانه بیاید اما چون من شب قبلش میهمان داشتم، به من گفت ظهر به خانه می‌آید تا من هم کمی استراحت کنم.

حمید وقتی تماس گرفت از درگیری شما و همسرتان با خبر بود؟

نه اصلا چون آن زمان من و هوشنگ هنوز با هم مشاجره نکرده بودیم. وقتی به خانه رسیدم با هم بحثمان شد و درگیر شدیم. بعد هم حدود ساعت ١١ صبح بود که حمید آمد. حاج آقا روی راحتی نشسته بود. حمید هم رفت و کنار او نشست. به همسرم گفت چرا با حاج خانم دعوا می‌کنی؟ چرا از کنار هم‌بودن لذت نمی‌برید؟ چون پسرم خیلی سعی داشت من و حاج آقا با هم خوب باشیم. چندبار همین سوالات را تکرار کرد، بعد هم گفت چرا روی مادرم دست بلند کردی که حاج آقا در جواب گفت: «بازم می‌زنم.» حمید هم میز روبه‌روی کاناپه را برگرداند. از همین جا درگیری بین آنها بالا گرفت.

موقع درگیری شما کجا بودید؟

من بلافاصله خودم را بین حمید و حاج آقا قرار دادم. همسرم به طرف آشپزخانه رفت من چندبار به حمید تشر زدم که حلالت نمی‌کنم اگر با هوشنگ دعوا کنی. همسایه‌ها هم آمدند. یکی از آنها به حمید گفت بیا برویم خانه ما تا کمی آرام شوی اما حمید گفت من با مادرم از این خانه می‌روم. بعد هم مقداری از وسایلم را جمع کردم و از آنجا رفتم.

در حین درگیری حمید به سروصورت همسر شما ضربه زد؟

من ندیدم حمید ضربه‌ای بزند. من از ابتدای این درگیری آنجا بودم؛ حمید نه چیزی دستش بود و نه با دست یا پا ضربه‌ای به حاج آقا زد. پسر من قاتل نیست؛ حتی من ندیدم که گلدان را به سمت او پرتاب کند.

پس چرا هوشنگ به بیمارستان منتقل شد؟

من با پسرم از خانه بیرون رفتم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد. فقط با من تماس گرفتند و گفتند هوشنگ در بیمارستان است.

همسر شما چند روز در بیمارستان بستری بود؟

بعد از اینکه ما از آنجا رفتیم، حال همسرم بد شد و همسایه‌ها با اورژانس تماس گرفتند و او را به بیمارستان منتقل کردند و من هم وقتی خبردار شدم، بلافاصله به بیمارستان رفتم. سه روز در بیمارستان بستری بود.

مجید امجدی، وکیل مدافع حمید صفت نیز درباره پرونده موکلش گفت: پزشکی قانونی هنوز علت اصلی مرگ را اعلام نکرده و مراسم خاکسپاری انجام نشده است. برای اعلام نظر دقیق‌تر باید منتظر نظر پزشکی قانونی بود؛ ضمن این‌که ما هنوز پرونده بالینی و پزشکی متوفی را مطالعه نکردیم. شاید علت مرگ غیر آن چیزی باشد که تاکنون مطرح شده است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
جریان قطع برق کانکس‌ها در مناطق زلزله زده | جزئیات پس گرفتن کانکس‌ها در مناطق زلزله زده شهرستان دالاهو
جریان قطع برق کانکس‌ها در مناطق زلزله زده | جزئیات پس گرفتن کانکس‌ها در مناطق زلزله زده شهرستان دالاهو
عکس کشف حجاب الهام عرب در دوبی | زندگی و فعالیت الهام عرب در دوبی
عکس کشف حجاب الهام عرب در دوبی | زندگی و فعالیت الهام عرب در دوبی
تعطیلی دولت آمریکا یا شات دان چیست | تعطیلی دولت ترامپ به چه معناست؟
تعطیلی دولت آمریکا یا شات دان چیست | تعطیلی دولت ترامپ به چه معناست؟
نظرات
 • مينا :

  متاسفانه در مجالس مادر حميد شركت كردم !!!!!!!
  نبايد در هر مجلسى رفت
  [...]


  1396/09/14 05:07:19
 • سامان :

  همش تقصير [...] بوده


  1396/09/14 05:04:47
 • S.A :

  سلام چرا در مورد چيزي كه نديديد وفقط شنيديداظهار نظر ميكنيد؟شما صحنه قتل رو ديديد!؟حضور داشتيد؟!اصلا واقعيت زندگي اونهاروميدونين؟!چرا براي هركدوم چه مادر و چه پسر حكم صادر ميكنيد،بيايين كمي انصاف داشته باشيم و زود قضاوت نكنيم


  1396/07/03 13:50:22
 • همسايه :

  مسخره است ، [...] كه ميرفتن تو جلسه هاى اين [...] و با حرفهاش، گريه ميكردند!!!!
  اين يك فصل از زندگيش بود!!!!
  [...]


  1396/06/26 00:03:40
 • رضوى :

  ايا چه چيزى ارزشش بيشتر از [...] بود؟ كه اورا پاى چوبه دار فرستاد؟؟
  اگر با چشم خود نميديدم ، باور نميكردم، كه چنين [...] هم وجود دارند!!!!


  1396/06/25 23:58:50
 • مادر :

  مادر وپدر مرتكب گناه ميشوند ، اما فرزند مجازات ميشود.
  ايا مجازاتى از اين بدتر هست كه [...] با مجازات [...] ، تنبيه شود؟
  حالا هر چقدر كه پول داره ، ايا ارزش جون [...] رو دارد؟؟
  اين [...] از خدا بخواد كه گناه هاش رو ببخشه


  1396/06/25 23:53:59
 • صادقى :

  من فكر نميكردم كه [...] چنين [...] باشد
  چنان ظاهر حق به جانب ميگيرد، كه همه را فريب ميدهد،
  اين جوان هم فريب خورده و نتونسته خشم خودش رو كنترل كنه
  كه [...] به ارزوى خو برسه!!
  حالا اين [...] راحت شد، و وظيفه [...] خود را به حد اعلا رساند.
  [...]
  حيف از اين جوانى


  1396/06/25 23:49:23
 • شاهد :

  چرا اين [...] پسر جوان را به قتلگاه كشاند؟؟
  چه هدفى داشت؟ اخر دلش براى اين پسر نسوخت؟
  اين يك شيطان است نه، يك [...]
  [...] هرگز چنين ظلم و جنايتى نميكنه.....
  من شاهد شيطنت هاى اين [...] بوده ام،
  خدا اين جوانها را از شر شياطين حفظ كند!!!!
  [...] كناهكار است، نه اين جوان.


  1396/06/25 23:38:51
 • نظر :

  حيف از اين پسر كه خدا به كسانى داد كه [...]
  [...]


  1396/06/25 23:32:54
 • شهين :

  اى واى كه ما پاى روزه هاى اين زن مينشستيم و گريه ميكرديم!!!!!
  [...]


  1396/06/25 01:47:24
 • مهناز :

  ايا اين مادر ميفهمد كه براى كدامين [...]


  1396/06/25 01:44:37
 • محسن :

  بايد توجه كرد، به اينكه مادر حميد ، به زنان ديگر درس اخلاق ميداد و زنان [...] هم گريه ميكردند!!!!
  عجب مادر فداكارى !! كه از فرزندى كه ديگرى بزرگش كرده و اين پسر كه از
  محبت و اغوش گرم مادر محروم بوده، [...]
  [...]


  1396/06/25 01:40:16
 • وحید :

  حمیدرضا کمی عصبی برخورد کرده شاید هر کس بجای اون بود همین برخورد رو میکرد اون قطعا بیگناهی


  1396/06/20 23:55:18
 • مهدى :

  شيطان همه جا هست
  حتى بنام [...] يا
  دوست يا همسايه ويا
  [...]
  تا مردم ساده لوح وجود دارند ، اين شياطين هم هستند
  اخه پسر جون چرا فريب خوردى؟ چرا گوش دادى؟؟
  اى [...]......


  1396/06/17 22:52:56
 • هستى :

  من [...] رو مقصر ميدونم
  اخه چرا به [...]
  خوب برو قانونى شمايت كن و [...] بگير


  1396/06/17 22:48:08
 • رجب :

  چنين [...]
  مايه ننگ و خجالته
  كه [...].


  1396/06/17 22:45:02
 • حميد :

  اين[...] خودش [...]
  [...] ما كه توى اينجور جلسه ها ميرن ،
  فردا همچين بلايى سر ما مياد
  اين [...] چطور تو جلسه ها [...] ميرن؟ راه قتل و نقشه كشيدن رو ياد بگيرن؟؟


  1396/06/17 22:40:18
 • على :

  واقعا چطور اين [...] اسم خودش رو [...] گذاشته
  كه با سوء استفاده از جوان رپر ([...] )ميخواد به خواسته شوم حودش برسه
  يكبار جستى ملخك!!!
  دو بار جستى ملخك!!!
  بار سوم خودت توى تله ميافتى....


  1396/06/17 22:37:41
 • فاطمه :

  از اين [...] و دوستانش بايد
  ترسيد،


  1396/06/17 22:29:35
 • مادر :

  اگر [...]


  1396/06/17 22:28:13
 • مهين :

  خانمها بايد در انتخاب [...]


  1396/06/17 22:25:50
 • sam :

  اين نمونه يك زن [...]


  1396/06/17 22:22:25
 • عاليه :

  ننگ به اينگونه [...]


  1396/06/17 22:19:45
 • حميد :

  خانم [...]


  1396/06/17 22:15:51
 • همسايه :

  خانم [...]


  1396/06/17 22:11:12
 • مادر :

  مادر واژه مقدسى ايست
  كه هر كسى لياقت انرا ندارد

  [...]


  1396/06/17 22:05:38
 • شاهد :

  حميد اميرى صفت با نقشه
  [...]


  1396/06/17 22:00:56
 • Badgirll :

  واقعا اعدام حقش نیس غیر عمد بوده چطور میگن عمدیه ولی واقعا غیرتشو عشقه


  1396/06/08 12:33:42
 • رویا :

  نباید اعدام بشه گناه داره جونه


  1396/06/07 02:14:12
 • بهراد :

  قصد اين مادر از دخالت پسرانش چه بوده؟
  مادر حميد كه نوحه خوان بوده وبه مردم درس اخلاق ميداد!!!!!
  مردم پاى حرفهاى چه كسانى مينشينند!!!


  1396/06/05 00:09:11
 • حدیثه اخوان :

  به نظر من، مادر ایشون مقصر هستن. ایشون که راه طلاق رو بلد بودن، خب مثل آدم بدون اینکه، پسرش رو تحریک کنه، میرفت درخواست طلاق میداد و جدا میشد و بعدش هم اگه تنهایی عذابش میداد با یکی دیگه ازدواج میکرد، چرا باید یک نره غول رو به جون یه پیرمرد 66 ساله بیندازه و از احساسات پسرش سو استفاده کنه، من خودم خانمی رو میشناسم که نامزدش در خیابون جلو چشم مردم، اذیتش کرد وقتی مامورا جلوشو گرفتن و یقه نامزدش رو گرفتن اون خانم خودش رو انداخت وسط و گفت هیچ اتفاقی نیفتاده مقصر خودم بودم که دنبال ایشون راه افتادم و حتی از اون آقا هم شکایت نکرد، بعد یه مدت بی سر و صدا باهاش قطع رابطه کرد هر چند آبروشو برده بود ولی شرف اون خانم بهش اجازه نداد که از احساسات مردا سو استفاده کرده و اونها رو به جون هم بندازه.


  1396/06/03 22:06:28
 • مارال :

  اگه حمید رو اعدام کنن من خودمو میکشم


  1396/06/03 16:22:35
 • همسايه :

  ايا حميد ميدونست كه عاقبتش اينطورى ميشه ؟ كه به جرم قتل بازداشت و محاكمه بشه؟
  اى جونهاى عزيز ، كمى بخودتون مسلط باشيد، سعى كنيد ادب رو رعايت كنيد بهمه احترام بگذاريد، كوچكتر ، از ًشما ، يا بزرگتر،
  ادب ميگه احترام بگذار ، در كار كسى دخالت نكن ، توهين ، و فحاشى، خشونت ، عدم كنترل خشم ، اينها غيرت نيست ، بلكه
  بى ادبى و نادانيه،، محبت كنيد ، با ارامش و احترام باهم گفتگو كنيد،
  همديگر رو بشنويد و سپس پاسخ محترمانه بديد ،،،،،،،،،
  متاسفانه جامعه ما بيماره ، همه مشگل دارن ، هنوز درس باهم زيستن رو ياد نگرفتيم ، بخودمون حق ميديم كه در زندگى خواهر و مادر ، و و و. دخالت كنيم ، بإصداى بلند حرف بزنيم ، بدون رعايت احترام، از بكار بردن واژه هاى مهر اميز خود دارى ميكنيم و حال اينكه فحاشى و توهين و صدا ، بلند كردن رو غيرت ميدونيم
  يك زندگى خيلى ارزش داره نبايد بى جهت اون رو خراب كنيم.


  1396/06/02 21:49:47
 • شادى :

  مادر بايد به فرزندش عشق و محبت و احترام وادب بياموزه
  احترام به بزرگتر، و دخالت نكردن در امور ديگران و و و. كتك زدن خشم خشونت ، فحاشى را غيرت ميناميم
  و ميگيم ازمادرش دفاع كرده، غيرت داشته!!!!!
  اين بيمار ى جامعه است ، بى ادبيست، و بى احترامى به كسيكه همسر مادرته، و دعواشون هم روز قبل بوده، در حضور پسر هم نبوده
  اخه يك پسر ٢٤ ساله چطور بخودش اجازه دخالت ميده و توهين ميكنه، به يك مرد ٦٦ ساله تازه ميگه مريض هم بوده،
  ايا اينها اخلاق جامعه است؟ ايا به اين ميگيد غيرت؟ واقعا شرم اوره
  اين جامعه بايد بر رسى بشه و به فرزندان اموزش اخلاق وادب را از مدرسه اغاز كنند و در خانواده براى بى ادبيها تشويق نشوند و غيرت غيرت نكنند!!!!!!!!


  1396/06/02 19:53:47
 • اميد :

  [...] ، به اميد ديدار پاى چوبه اعدام


  1396/06/02 19:39:35
 • همسايه :

  اميرى نوحه خون ، مادر حميد اميرى صفت
  يادت هست با اون پيره زن چيكار كردى؟ چطور با همكارى دخترش بهناز
  [...]


  1396/06/02 19:36:43
 • همسايه :

  خانم اميرى ( مادر حميد اميرى صفت) ديدى كه چطور پسرت رو دستبند زدند وبه جرم قتل بردند؟ حالا يادت بيار كه وقتى به خانواده ها [...]


  1396/06/02 19:16:19
 • شادى :

  خانم اميرى ( مادر حميد صفت) ايا فكر كردى كه در گذشته، [...]


  1396/06/02 19:06:20
 • همسايه :

  مجازات حميد بجاى مادر، ببين اين [...] حميد چه كرده ،؟ كه پسرش اينجورى مجازات ميشه


  1396/06/02 18:59:49
 • معصومه :

  خانم اميرى مباركه
  اين نتيجه اعمال خودته


  1396/06/01 14:43:21
 • پيام :

  تربيت كه نداشته
  كشتن يك پير مرد بيمار رو براى خودش دفاع از مادر ميدونه
  اين قتل نه تنها دفاع از مادر نبوده بلكه انتقام از مادر و مجازات مادر بوده...
  ومادرهم بايد مكافات اعمالش رو پس بده
  حالا در انتظار حكم اعدام پر ٢٤ ساله اش باشه؟


  1396/06/01 14:34:08
 • فريده :

  خانم اميرى
  كمى در مورد اشتباهات گذشته ات مرور كن، ببين
  چيكار كردى كه پسرت بايد
  به جرم قتل مجازات بشه،
  اينها نتيجه اعمال خودتونه


  1396/06/01 14:26:20
 • دور و بريها :

  خانم اميرى ، مادر حميد
  اين خونه كه شوهرت بدست
  پسرت [...] كشته شد، چطورى خريده بودى؟
  [...]
  بالاخره خدا يى هست


  1396/06/01 14:18:53
 • سامان :

  مادر و برادر هم شريك جرم هستند
  خطاى مادر و ارتكاب به قتل پسران


  1396/06/01 11:58:21
 • على :

  اين نتيجه مال مردم خورى و خيانت به حقوق ديگران و بى اخلاقيست،
  كه حاضرند ادم بكشند
  اسمش رو بزارن غيرت
  خاك بر سر اين [...]


  1396/06/01 11:55:34
 • سيما :

  مادر حميد اميرى صفت يك خواننده است
  زن بى دست پايى نيست
  بايد ببينه در زندگيش زندگى چه كسانى رو خراب كرده و حق چه كسانى رو خورده و يا پامال كرده، به چه كسانى ظلم كرده، كه حالا پسرش بجاى او مجازات ميشود


  1396/06/01 11:50:02
 • سهراب :

  قاتل اصلى [...] است
  اين تحريك يك جوان و مظلوم نمايى مادر،
  عدم اقدام قانونى واز فرزندان
  كمك خواستن
  مادر حميد قبلا هم چند طلاق و صيغه شده بود واين راه را بلد بود ولى تصميم ميگيرد كه با همكارى فرندانش اين پير مرد را ادب كند، واينهم نتيجه


  1396/06/01 11:43:28
 • پيام :

  حالا مادر راحت شد؟
  حميد در زندان به جرم قتل
  چرا؟
  ايا تربيت غلط بود؟
  ايا توسط مادر و برادر تحريك شد؟
  حالا قاتل است.


  1396/06/01 11:37:09
 • Oooowj :

  سلام هر مادری شکایت خونشو پیش دخترش یا پسرش میکنه این دلیل نمیشه ولی ظاهرا چیزی که ما تو سایتای خبری خوندیم پدرخوندشون مریض بوده حالا یه مشاجرای هم صورت گرفته پس نمیشه گفت فتل عمد بوده


  1396/06/01 02:58:15
 • امیر ارسلان :

  نباید اعدام بشه


  1396/05/31 16:34:08
 • مهدى :

  مادرها بايد غرور جوانان خودرا رعايت كنند،
  مگر مملكت قانون ندارد، كه بجاى شكايت قانونى ، به فرزندان شكايت كنند،
  اكنون ، مادرش هم بايد بره زندان، چون مقصر اصلى او بوده
  اسمش رو گذاشته مادر، ولى بفكر [...] خودشه
  اين پسر بيچاره حالا بايد تنبيه بشه، براى [...] و اشتباهات مادر.


  1396/05/31 01:04:29
 • على :

  [...] به اين مادر كه فرزند جوانش را قربانى [...] خود كرد


  1396/05/31 01:02:33
 • همسايه :

  مادر ، حميد اميرى صفت مقصر هست ، نه اين جوان
  مادرى كه مشگل داره ، ميره شكايت ميكنه، ويا طلاق ميگيره، نه اينكه پسرهاى جوانش رو ، در گير هوس بازيهاى خودش قرار ميده. يك مادر واقعى هيچوقت فرزند جوانش رو در گير اشتباه هاى خودش نميكنه


  1396/05/31 00:16:24
 • مهرسا :

  نباید اعدام بشه خو از عمد که نبوده


  1396/05/30 23:09:42
 • ک.م :

  نباید اعدام شود چون ناپدریش خودش مقصر بوده که با یک جوان درگیر شده


  1396/05/30 07:52:17
 • سعید :

  حمید جات اینجاست


  1396/05/29 23:18:28