در زمان حمله هسته ای چه کنیم تا زنده بمانیم / راه های زنده ماندن در زمان انفجاربمب هسته ای

در زمان حمله هسته ای چه کنیم تا زنده بمانیم / راه های زنده ماندن در زمان انفجاربمب هسته ای

نت شهر، تنش‌ها در مورد جنگ هسته‌ای روزبه‌روز در دنیا افزایش پیدا می‌کند. هرروز بیشتر اخبار جهان به مسائل مربوط به بمبم های هسته‌ای و چگونگی دستیابی، حفظ آن‌ها و حتی افزایش انبارهای هسته‌ای است.

تنش‌ها در موردحمله هسته‌ای در کل دنیا افزایش‌یافته است و بسیاری از متخصصین بر این باور هستند که ما با یک خطر جدید روبرو خواهیم بود.

گروه مواجهه با خطرات احتمالی به عموم هشدار داده که مسئله هسته‌ای را جدی بگیرند و اگر حمله هسته‌ای صورت بگیرد در صورت واکنش صحیح زنده خواهید ماند.

اما چه کنیم که از یک حمله هسته‌ای ایمن بمانیم. آیا راهی وجود دارد که در صورت حمله بمبم هسته‌ای نجات یابیم؟ در این مقاله بدان می‌پردازیم.

اولین موضوعی که درزمینهٔ حمله هسته‌ای مطرح می‌شود این است که فرار نکنید و داخل بمانید.

در زمان انفجار هسته‌ای بهترین گزینه‌ای که می‌تواند شمارا از تشعشعات هسته‌ای در امان بدارد داشتن یک سرپناه مناسب است که در زیرزمین و لایه‌های بسیاری قرارگرفته است و می‌تواند نتیجه مطلوبی در زمان انفجار هسته‌ای و محافظت در برابر پرتوهای رادیواکتیو باشد.

بمب‌های هسته‌ای ازنظر اندازه در انواع مختلفی هستند اما بزرگ‌ترین آن‌ها می‌تواند تا فاصله 1 مایلی را کاملاً سوزانده و به درجه حرارت سطح کره خورشید برساند و قدرتش از یک طوفان سهمگین نیز به‌مراتب بشر است.

اگرچه شانس زنده ماندن در چنین شرایطی بسیار پایین است و تشعشعات هسته‌ای تا کیلومترها ادامه پیدا می‌کند اما فراموش نکنید که دانشمندان بر این نکته هم‌عقیده هستند که واکنش صحیح در هنگام وقوع حمله مهم‌ترین چیز است.

رساندن خود به یک سرپناه امن یک کار بیهوده بوده و جز مرگ چیزی در انتظارتان نخواهد بود. در عوض دانشمندان هسته‌ای تأکید می‌کنند که در خانه خود بمانید. ماندن در ماشین شخصی خود نیز می‌تواند گزینه دوم باشد.

متخصصین پیشنهاد می‌کنند تا 24 ساعت در همان سرپناهی که گرفته‌اید باقی بمانید مگر اینکه بسیار کار ضروری داشته باشید. بااین‌وجود با یک اطلاع‌رسانی سریع و به‌موقع و آموزش‌های لازم می‌توان جان هزاران نفر را در چنین حملاتی نجات داد.

تگ ها:
مطالب مرتبط
زنان زیبای لشکر آمریکا لشگری از باربی ها | زیباترین زنان در ارتش آمریکا چه می کنند؟
زنان زیبای لشکر آمریکا لشگری از باربی ها | زیباترین زنان در ارتش آمریکا چه می کنند؟
متن رسمی ولادت امام محمد تقی |  اس ام اس اداری ولادت امام محمد تقی |  جملات  مخصوص میلاد امام محمد تقی ع 97
متن رسمی ولادت امام محمد تقی | اس ام اس اداری ولادت امام محمد تقی | جملات مخصوص میلاد امام محمد تقی ع 97
پیام فروردین ماهی که باشی | جملات مخصوص فروردین ماهی که باشی |  اس ام اس فروردین ماهی که باشی 97
پیام فروردین ماهی که باشی | جملات مخصوص فروردین ماهی که باشی | اس ام اس فروردین ماهی که باشی 97
تبلیغات
loading...
نظرات