آیا کسالت روحانی صحت دارد؟ / بیماری رئیس جمهور و علت حاضر نشدن در جلسه امروز روز ملی صنعت

آیا کسالت روحانی صحت دارد؟ / بیماری رئیس جمهور و علت حاضر نشدن در جلسه امروز روز ملی صنعت

به گزارش تیم سیاسی نت شهر، حسن روحانی رئیس جمهور ایران امروز در مراسم روز ملی صنعت حضور نیافت.

 محمدرضا نعمت زاده در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت اظهار داشت:قرار بود مراسم روز صنعت با حضور رییس جمهور برگزار شود ولی با توجه به کسالت مختصر وی و به دلیل اینکه صدایشان گرفته بود، نتوانستند در این مراسم حاضر شوند.

تصر وی و به دلیل اینکه صدایشان گرفته بود، نتوانستند در این مراسم حاضر شوند.

وی تصریح کرد: به دلیل تراکم برنامه‌های رئیس جمهور، برگزاری مراسم رور صنعت در هفته پیش صورت نگرفت و از ما خواسته شد تا این مراسم یک هفته عقب بیفتد. قرار بود مراسم عصر امروز برگزار شود ولی به دلیل تداخل با جلسه شورای عالی امنیت و حضور رئیس جمهور در آن جلسه، برگزاری مراسم روز صنعت به صبح امروز موکول شد.

نعمت زاده افزود: چهار شنبه شب شنیدیم که آقای روحانی کسالت مختصری دارد و صدایش گرفته، دکتر هم پرهیز داده بود که صحبت نکند. پنج شنبه نزد ایشان رفیتم و خواهش کردیم که در مراسم امروز حضور داشته باشند اما گفتند که صدایم در نمی آید.دوستان هم خواستند که ایشان استراحت کنند.

وی گفت: دیروز هم پیگیر این موضوع بودیم ولی عذرخواهی کردند وگفتند آقای جهانگیری در این مراسم شرکت می کنند.

وزیر صنعت در ادامه از تهیه ویرایش دوم برنامه راهبردی صنعت خبر داد و گفت: این برنامه خردادماه به کارشناسان ارایه شده و امروز نیز به جمعی از کارشناسان ارایه می شود.

به هر حال امیدواریم که کسالت ایشان جدی نبوده و بتواند هر چه زودتر سکان دولت را در دست بگیرد.

امروز 19 تیر وزیربهداشت هاشمی گفت: برای دکتر روحانی دعا کنید چرا که کشورداری و کار اجرایی بسیار سخت و بار کشور بر دوش بخش اجرایی است و همه باید برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران، کمک کنند و فراموش نکرده ایم که در زمان انقلاب، جنگ تحمیلی و دوران سازندگی هر وقت که با هم بودیم، موفق شدیم زیرا یک دست صدا ندارد و اگر همه دست ها به هم گره بخورد، گره مشکلات مردم و کشور باز می شود.

تگ ها:
مطالب مرتبط
پرده برداری از ابهامات درباره سفر رئیس جمهوری به نیویورک
پرده برداری از ابهامات درباره سفر رئیس جمهوری به نیویورک
توهین به سران سه قوه توسط مداح در جلسه عزاداری
توهین به سران سه قوه توسط مداح در جلسه عزاداری
متن پیام روحانی در پی حادثه دلخراش اتوبوس در نطنز
متن پیام روحانی در پی حادثه دلخراش اتوبوس در نطنز
تبلیغات
loading...
نظرات
  • کاربر میهمان :

    که بره کلو


    1397/04/07 01:13:46
  • ج. شميراني :

    بايد در فكر سلامتي رييس جمهور محترم بود بجاي خود. خطر ناسلامتي براي عزيز ترين وزير ، وزير بهداشت پر كار كم توقع ، وزيري كم سابقه در كشور ما زياد است. اقاي دكتر قاضي راده هاشمي با اينهمه فشار كاري و كمبود ها و تحمل ناسازگاري سلامتي خود را به خطر انداخته است. شايد با قدرداني مردم و خواست خداي بزرگ به تحملش افزوده شود.


    1396/04/20 12:54:38