واکنش سفیر ایران در روسیه به پیروزی حسن روحانی در انتخابات / پیام تبریک سفیر ایران در روسیه حسن روحانی و مردم ایران

به گزارش تیم سیاسی نت شهر، سفیر کشورمان در مسکو گفت: برگزاری انتخابات را به ملت ایران و حسن روحانی و جریان اعتدال و اصلاحات تبریک گفت.

مهدی سنایی در کانال تلگرام خود نوشت: انتخابات اردیبهشت ۱۳۹۶ با همه شکوهش و حتی مناظرات با وجود کاستی هایش برگ زرین دیگری است در تاریخ مردمسالاری معاصر ایران و دستاوردی بزرگ برای نظام اسلامی که در جهانی ملتهب و منطقه ای پر آشوب انتخاباتی عظیم با آرامشی مثال زدنی برگزار نمود.

 در طول چند سال گذشته شاهد انتقادات گاهی غیر منصفانه و در روزهای اخیر شاهد موج تخریب و تهمت های بی سابقه نسبت به دولتمردان نیز بودیم اما نتیجه این انتخابات علاوه بر کارآمدی مردمسالاری در جمهوری اسلامی ایران نشان رشد آگاهی و فهم عمیق مردم و خواست آنان برای آرامش،ثبات،اصلاحات،تغییر تدریجی،تعامل با جهان و پیشرفت و اقتدار کشور است.
باشد که گروه های سیاسی با آسیب شناسی این انتخابات برای آینده در مسیر ارتقاء بیش از پیش تراز فعالیت های سیاسی و رعایت موازین قانونی و اخلاقی گام بردارند.
این پیروزی متعلق به همه مردم ایران است و رهبری بزرگواری که همیشه برگزاری پر شور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را یک اصل مهم دانسته و بر آن پافشاری کرده اند.
انتخابات ایران مظهر شکوه و عظمت ملتی انقلابی با تمدنی چند هزار ساله و با سلایق گوناگون است و باید امید داشت،ا ز صبح پس از انتخابات همه احزاب و گروه ها در تمام عرصه ها به یاری دولت بشتابند که مشکلات و دردهای مشترکی که مردم عزیز ایران به ویژه در زمینه اقتصادی دارند با اتحاد و انسجام ملی برطرف شود.
درود بر مردم ایران و نخبگان آن که عشق و مهر خویش به این سرزمین را هم در عرصه های مقاومت و هم در زمینه سیاست همیشه به خوبی به نمایش گذاشته اند.همچنین سپاس بسیار از هموطنان مقیم روسیه که حضوری گسترده در این انتخابات داشتند و مشارکتی سه برابر بیشتر از سال ۱۳۹۲ را در انتخابات ثبت کردند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
جزییات درگذشت بهنام صفوی | علت فوت بهنام صفوی | مرگ بهنام صفوی
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
کیهان: ترامپ تا ۲۰۲۰ منتظر تلفن ما بماند
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
ترامپ دست به دامن رونق تولید داخلی شد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )