دلار در یک قدمی ۳ هزار تومانهمزمان با تشدید سیر نزولی طلا و ارز در بازار داخلی عصر دیروز یک بار دیگر قیمت دلار شکسته شد و طبق اذعان دلالان خیابان فردوسی اکثر مردمی که پیش از این دلارها را خریده و در خانه‌هایشان دپو کرده‌ بودند هم اکنون فروشنده شده‌اند.

به گزارش تسنیم، از هفته گذشته سیر نزولی طلا و دلار در بازار داخلی آغاز شده و پس از گذشت چند روز از کاهش قیمت‌ها بازار شاهد سقوط آزاد دلار و سکه است. بار دیگر نوسانات قیمتی طلا و دلار در بازار داخلی ساعتی شد اما اینبار بر خلاف ماه‌های قبل که قیمت‌ها لحظه‌ای بالا میرفت اینبار بازار شاهد کاهش قیمت ساعتی سکه ، طلا و دلار است.

دلالان حاضر در خیابان فردوسی به خبرنگار ما می‌گویند: مردمی که پیش از این دلارها را خریداری و در منازلشان دپو کرده بودند این روزها فروشنده اصلی بازار ارز شده اند. یکی از این دلال‌ها با اشاره به اینکه فضای روانی حاکم در جامعه موجب کاهش قیمت دلار شده است، گفت: با توجه به روندی که این روزها شاهد هستیم قیمت طلا و دلار باز هم شکسته می شود.

وی اضافه می کند: دیگر در بازار خریدار نداریم و تقریبا تمام مردم فروشنده دلار شده ‌اند حتی آنهایی که سال قبل با دلار ۲۶۰۰ تومانی حاضر به فروش دلارهایشان نشده بودند به بازار آمده‌اند تا دلارهای دپو شده را بفروشند. بر اساس این گزارش هم اکنون دلار آمریکا در بازار آزاد با نرخ ۳۱۰۰ تومان از مردم خریداری و با نرخ ۳۱۵۰ تومان به آنها فروخته می شود. در بازار طلا نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت قیمت به ارزش ۱۰۲ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، طرح جدید یک میلیون و ۱۱۸ هزار تومان، نیم سکه ۵۷۰ هزار تومان، ربع سکه ۳۵۵ هزار تومان و سکه گرمی ۲۵۲ هزار تومان ارزش گذاری شده و به مردم فروخته می شود.

تگ ها:
مطالب مرتبط
بازدید از کارخانه ذوب آهن و بررسی مشکلات+مصاحبه
بازدید از کارخانه ذوب آهن و بررسی مشکلات+مصاحبه
قیمت امروز مسکن در تهران تیر ماه 97 | قیمت خانه در تهران  امروز 24 تیر 97
قیمت امروز مسکن در تهران تیر ماه 97 | قیمت خانه در تهران امروز 24 تیر 97
حمید مظلومین کیست | محمد رضا مظلومین کیست | بیوگرافی حمید مظلومین و زندگینامه محمد رضا مظلومین | نام سلطان سکه
حمید مظلومین کیست | محمد رضا مظلومین کیست | بیوگرافی حمید مظلومین و زندگینامه محمد رضا مظلومین | نام سلطان سکه
تبلیغات
loading...
نظرات