گفت‌وگو با ابراهیم آبادی؛ از «مدرسه مادربزرگ‌ها» تا بازی در سریال میرباقری



ابراهیم آبادی که به زودی قرار است مقابل دوربین داود میرباقری برای بازی در یک سریال تقریبا کمدی حاضر شود، می‌گوید: متاسفانه دیگر سریال‌هایی همچون «مدرسه مادربزرگ‌ها» که نشان از ترقی فرهنگ باشد ساخته نمی‌شود.

بازیگر نقش «آقای کال‌آبادی» در «مدرسه مادربزرگ‌ها»، معتقد است: «مدرسه مادربزرگ‌ها» یک کار به یادماندنی بود.

*** «مدرسه‌ مادر‌بزرگ‌ها» یک کمدی جا‌افتاده‌ بود

این بازیگر پیشکسوت در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به مضمون سریال «مدرسه‌ مادربزرگ‌ها» که این روزها از شبکه تماشا باز پخش می‌شود، گفت: «مدرسه مادربزرگ‌ها» با فکر زیبایی ساخته شد و برای من کار پرخاطره‌ای بود. وقتی الان سریال را نگاه می‌کنم ناراحت می‌شوم که از جمع مادربزرگ‌ها، بسیاری از آنها همچون مهری ودادیان و پروین یزدان پناه‌، خانم هوشند و ... دیگر در جمع ما نیستند و سال‌هاست که دارفانی را وداع گفتند.

او از مجموعه «مدرسه مادربزرگ‌ها» به عنوان یک کمدی جاافتاده یاد می‌کند.

وقتی از ابراهیم‌ آبادی درباره بداخلاقی‌هایش در سریال «مدرسه مادر‌بزرگ‌ها» پرسیدیم با خنده اینگونه پاسخ داد: من اصولا آدم خوش اخلاقی هستم و در مدرسه مادربزرگ‌ها مجبور بودم که بداخلاق باشم وگرنه از بداخلاقی بدم می‌آید و خدا نکند که بداخلاق باشم!

*** این روزها دیگر تلویزیون برای کارهای خوب پیش قدم نیست

او گفت: سریال «مدرسه مادربزرگ‌ها» به دلیل موضوع جذابی که داشت، به نوعی ترقی فرهنگ را هم به تصویر می‌کشید؛ اما متاسفانه دیگر از این دست سریال‌ها کار نمی‌شود و نمی‌دانم در تلویزیون این روزها چه اتفاقی افتاده که از لحاظ بودجه دچار مشکل شده و دیگر پیش قدم نیست.

آبادی در ادامه گفت‌وگوی خود با ایسنا درباره‌ی حضور کمرنگش در تلویزیون خاطرنشان کرد: چندین فیلم تلویزیونی مثل «صندوقچه‌ی اسرار‌»، «مینی‌بوس‌»، «کی خوابم برد» و ... آماده پخش دارم ولی نمی‌دانم که چرا هنوز به روی آنتن نرفته‌اند؛ ضمن اینکه بزودی قرار است در سریال داوود میرباقری ایفای نقش داشته باشم البته فیلمنامه‌ی کار هنوز به بازیگران داده نشده است و فقط پنج شنبه هفته گذشته یک پلان با حضور کلیه بازیگران گرفته شد. در این سریال من در کنار اکبر عبدی‌، فرهاد اصلانی‌، مرجانه گلچین و ... ایفای نقش می‌کنم.

وی در توضیح بیشتر نقش خود در سریال داود میرباقری گفت: در این سریال قرار است نقش «آقای خفته» را بازی کنم که شخصیت طنز زیبایی است ولی فعلا به دلیل اینکه فیلمنامه به بازیگران داده نشده نمی‌توانم اظهار نظر کنم.

*** وقتی کاری برای داوود میرباقری باشد دیگر نمی‌توان روی آن صحبت کرد

آبادی درباره همکاری‌اش با داوود میرباقری اینگونه اظهار کرد: وقتی یک کاری برای داوود میرباقری است دیگر نمی‌توان روی آن صحبت کرد چرا که وی از شخصیت‌های برجسته و شناخته شده سینما و تلویزیون است؛ ضمن اینکه تاکنون تجربه همکاری با ایشان را در سریال‌هایی همچون «معصومیت از دست رفته» و «مختارنامه» داشته‌ام و باید بگویم که کارش فوق‌العاده است. 

آبادی در پایان گفت: کار جدی‌ام در سریال داوود میرباقری از 12 تیر ماه آغاز می‌شود.

تگ ها:
مطالب مرتبط
پاسخ تند صدا و سیما به روزنامه شرق | جریان دریافت ارز دولتی توسط صدا وسیما
پاسخ تند صدا و سیما به روزنامه شرق | جریان دریافت ارز دولتی توسط صدا وسیما
علت بستری شدن ضیاالدین دری در بیمارستان |  آخرین وضعیت جسمانی ضیاالدین دری
علت بستری شدن ضیاالدین دری در بیمارستان | آخرین وضعیت جسمانی ضیاالدین دری
عکس شوخی مهراب قاسمخانی با تبلیغات تلویزیون | واکنش مهراب قاسمخانی به تبلیغات تلویزیون
عکس شوخی مهراب قاسمخانی با تبلیغات تلویزیون | واکنش مهراب قاسمخانی به تبلیغات تلویزیون
تبلیغات
loading...
نظرات