31 فروردین طرح ترافیک تمام می شود/ 20 هزار تومان جریمه هر ساعت تردد

31 فروردین طرح ترافیک تمام می شود/ 20 هزار تومان جریمه هر ساعت تردد

به گزارش تیم اجتماعی نت شهر، رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران بزرگ گفت: طرح ترافیک سال 95 تا پایان روز 31 فروردین ماه اعتبار دارد.

علی اصغر شریفی تصریح کرد: طرح ترافیک سال 95 برای محدوده زوج و فرد تا ساعت 19 روز 31 فروردین و محدوده طرح ترافیک اصلی تا ساعت 17 روز 31 فروردین ماه اعتبار خواهند داشت.

وی با بیان این مطلب که از روز اول اردیبهشت ماه رانندگان باید با طرح‌های جدید سال 96 در محدوده زوج و فرد یا طرح ترافیک تردد کنند، اعلام کرد: نداشتن طرح ترافیک سال 96 موجب دریافت جریمه برای این دسته از رانندگان خواهد شد.

سرگرد شریفی به ماده 18 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی اشاره و اظهار داشت: در صورت عدم دریافت طرح ترافیک جدید، راننده‌ای که در محدوده زوج و فرد یا طرح ترافیک تردد کند، از طریق سامانه هوشمند و دوربین‌های موجود به مبلغ 20 هزار تومان جریمه می‌شود.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد میزان جریمه برای هر ساعت تردد غیرمجاز در محدوده زوج و فرد و ترافیک خاطرنشان کرد: به استناد همان ماده 18 در صورت ادامه تخلف و تردد در محدوده طرح ترافیک به ازای هر یک ساعت تردد، راننده متخلف یک برابر جریمه خواهد شد.

اما آیا این محدودیت ها برای کسانی که وارد طرح می شوند اهمیت دارد؟ هدف پلیس برای اعمال چنین قوانین سخت گیرانه ای چیست؟ آیا باز هم با اعمال چنین محدودیت هایی قوانین رعایت می شود؟

 

تگ ها:
مطالب مرتبط
جزئیات آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در شهرک راه آهن |  علت آتش گرفتن ساختمان مسکونی در ر شهرک راه آهن
جزئیات آتش سوزی یک مجتمع مسکونی در شهرک راه آهن | علت آتش گرفتن ساختمان مسکونی در ر شهرک راه آهن
جزئیات فروش خاک به خارج از کشور | ممنوع شدن فروش خاک به خارج از کشور
جزئیات فروش خاک به خارج از کشور | ممنوع شدن فروش خاک به خارج از کشور
ماجرای کلاهبرداری پیش‌فروش خودروهای وارداتی |  هشداردر مورد خرید خودروهای وارداتی
ماجرای کلاهبرداری پیش‌فروش خودروهای وارداتی | هشداردر مورد خرید خودروهای وارداتی
تبلیغات
loading...
نظرات