پیش بینی  بازار خودرو در سال 96

به نظر شما خودرو در سال 96 گران می شود؟ خودرو در سال 1396 ارزان می شود؟ پیش بینی شما در رابطه با تغییر قیمت خودرو در بازار خودرو سال 96 چیست؟ چه برند خودروهایی در سال 96 موفق تر خواهند بود؟ قیمت خودرو در سال 96 گران تر می شود یا در سال 1396 قیمت خودرو کاهش پیدا می کند؟

در ادامه با ما باشید تا پیش بینی یک کارشناس خودرو از بازار خودرو در سال 96 را بخوانید.

بابک صدرایی کارشناس خودرو در گفت و گو با خبرنگار عصر ایران، پیش بینی کرده است که خودروهای چینی 50 تا 80 میلیون تومان به علت نداشتن رقیب های قدرتمند در سال 96 حضور موفق تری خواهند داشت.

وی با اشاره به معرفی چندین محصول جدید داخلی در سال 95 توسط خودروسازان داخلی گفت:در بازار خودروهای زیر 55 میلیون تومان سال گذشته چندین خودروی جدید مانند کوئیک سایپا، دنا پلاس و 207 صندوقدار معرفی شدند که این خودروها در سال 96 وارد بازار می شوند و لذا در این رنج قیمتی با تنوع اندکی روبرو هستیم.

این کارشناس خودرو با بیان اینکه در رنج خودروهای 80 تا 100 میلیون تومان نیز خودروهای فرانسوی و کره ایی جدید وارد بازار شده و یا خواهد شد ادامه داد: هم اکنون خودروهای هیوندا آی 10 و آی 20 از سوی کرمان موتور وارد بازار شده و خودروهای النترا و اکسنت نیز در سال 96 به بازار ایران اضافه می شوند. همچنین خودروی پژو 2008 که عنوان می شود زیر 100 میلیون تومان قیمت خواهد داشت نیز در سال جدید وارد بازار خواهد شد و لذا در این رنج قیمتی نیز در سال 96 شاهد تنوع اندک محصولات خواهیم بود.

صدرایی در ادامه در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا امکان کاهش قیمت خودرو در سال 96 وجود دارد یا خیر گفت: به دلیل افزایش هزینه ها یی که خودروسازان هر ساله با آن روبرو می شوند امکان کاهش قیمت خودرو در سال جدید را پیش بینی نمی کنم.

وی در ادامه با اشاره به لزوم تقویت خدمات پس از فروش از سوی خودروسازان خاطر نشان کرد:بازار خودرو هر روز به سمت رقابتی شدن پیش می رود و لذا در این بازار لزوم توجه بیشتر به موضوع مهم خدمات پس از فروش برای جلب رضایت مشتری احساس می شود.

صدرایی ادامه داد: در حوزه ارائه خدمات پس از فروش اقداماتی انجام شده است ولی هنوز تا رسیدن به استانداردهای روز دنیا فاصله وجود دارد و لذا باید قدم های جدی تری در این عرصه برداشته شود.

شما می توانید در سایت http://cars.netshahr.com به خرید و فروش خودرو بپردازید.

لطفاً شما هم پیش بینی های خود در رابطه با بازار خودرو در سال 96 را در بخش نظرات با سایر مخاطبان در میان بگذارید.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
چرا شکر، ماکارونی و تن‌ماهی گران شد؟
هزینه انتقال سند انوع مدل‌ پژو 206 در دفاتر اسناد رسمی
هزینه انتقال سند انوع مدل‌ پژو 206 در دفاتر اسناد رسمی
سبد کالای رمضان به کارگران تعلق می‌گیرد؟ | سبد کالای رمضان چیست
سبد کالای رمضان به کارگران تعلق می‌گیرد؟ | سبد کالای رمضان چیست
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )