فیلم بتمن لگو Batman LEGO 2017

انیمیشن جدید بتمن لگو یک فیلم سه بعدی کمدی ابرقهرمان در سال 2017 است که توسط کریس مک کی ساخته شده است. فیلم batman lego یک محصول جهانی است که با همکاری کشورهای آمریکا، استرالیا، و دانمارک ساخته شده است.

داستان فیلم بتمن لگو برروی شخصیت معروف دی سی کامیک، بت من تمرکز می کند که مثل همیشه نگران از بین بردن نقشه های شیطانی رقیب همیشگیش جوکر می باشد.

 فیلم بتمن لگو توسط گروه انیمیشن وانر ساخته شده است و بر اساس مشخصات فیلم ها و بازی های لگو می باشد. فیلم بتمن لگو برای اولین بار در شهر دوبلین ایرلند در 29 ژانویه سال 2017 اکران شد. به صورت جهانی، این فیلم در قالب های سه بعدی، سه بعدی واقعی، سینمای دالبی و IMAX 3D پخش می شود.

این فیلم نظر مثبتی از سمت منتقدین و تماشاگران بدست آورده است. فروش جهانی این فیلم در این مدت به مبلغ 275 میلیون دلار معادل 1 هزار میلیارد تومان رسیده است. داستان این فیلم از آنجایی شروع می شود که سه سال بعد از حفظ لگو جهان با امت و ویلاستایل، بت من به مبارزاتش در شهر گاتهام علیه تبهکاران ادامه می دهد.

در طول یک ماموریت  در برابر جوکر که در حال نابود کردن شهر گاتهام است، بت من از نظر روحی به جوکر ضربه سختی می زند، بت من به او می گوید که تو آنقدر که فکر می کنی برای من مهم هستی، نیستی و همین حرف جوکر را مجبور به برنامه ریزی برای انتقامی سخت از بت من می کند.

روز بعد، بت من به عنوان بروس وین در جشن دختر کمیسر گوردن، باربارا، برای انتخابش به عنوان رئیس جدید پلیس گاتهام شرکت می کند. او در جشنش اعلام می کند که می خواهد شهر را بدون کمک با بتمن اداره کند. جوکر با تبهکاران باقی مانده جشن را به هم می ریزد، اما تمام آن ها با پلیس محاصره می شوند.

تمامی صحنه های این فیلم با جذابیتی مثال زدنی و طنزی نیمه عریان در فیلم آمیخته شده است که نه تنها برای کودکان بلکه بزرگسالان را نیز با خود همراه نموده است. وجود شخصیت های معروف کتاب های کامیک که برای همه آشنا هستند حال و هوای قشنگی به این فیلم بخشیده است.

غرور به همراه کودنی خاصی که در این فیلم در بتمن قرار دارد فضلی فیلم را خستگی ناپذیر نموده است.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
زمان و مکان تشییع جنازه بهنام صفوی | جزییات مکان وزمان تشییع پیکر بهنام صفوی
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
شغل دوم بازیگران و هنرمندان هالیوودی از ریحانا تا کیم کارداشیان
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
وکیل مهناز افشار: موکلم در خارج از کشور است!
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )