حیوانات عجیب: عنکبوت های پرنده خوار

سه گونه جدید و متحیر کننده از عنکبوت های پرنده خوار اخیرا کشف شده است. در یک مقاله جدید که در مجله zookey به چاپ رسیده است، محققین یک خانه را از گونه Avicilaria پاک نموده اند. آویکورالیا  یک گونه از عنکبوت های پشمالو هستند که نویسنده این مقاله کارولاین سائوری فوکوشیما از آنان با نام خرابکاران بزرگ یاد می کند.

فوکوشیما، یک محقق در انستیتو بوتانتان در سائوپائولو بزریل و همکارانش از یک گونه سردرآوردند که اولین بار در سال 1818 بررسی شده بود. آنها گونه هایی از آویکورالیا  را کشف نمودند، این سه نوع جدید از عنکبوت های آویکولاریا قبل از این تحقیق اشاره نشده اند.

آنها اولین بار توسط یک جانور شناس که در سال 1647 متولد شده است نامگذاری شدند، این شخص کسی است که در یک نقاشی نحوه خوردن یک پرنده توسط این عنکبوت را به تصویر کشیده است.

حیوانات عجیب: عنکبوت های پرنده خوار

این تصویرعلت نام گذاری این گونه از عنکبوت را نشان می دهد، نامی محبوب به نام عنکبوت های پرنده خوار. فوکوشیما می گوید مردم در قدیم خوردن یک پرنده توسط یک عنکبوت را مسخره و توهم می دانستند اما ما امروزه می دانیم که این موضوع صحت دارد.

اولین عنکبوت آویکورالیا  توسط کارل لینائوس در سال 1758 توصیف شد، او کسی است که به نام پدر طبقه بندی زیستی مدرن نامیده می شود. در سال 1818 روزنامه نگار جان بابتیست لامارک اولین نگاه موشکافانه و علمی را به این گونه انداخته است. او سه نوع از آن ها را در یک گروه قرار داد.

این عنکبوت ها بزرگ و کرک دار هستند، بر روی درخت زندگی می کنند و از خفاش ها، پرندگان کوچک و حشرات تغذیه می کند. بیشتر گونه های این عنکبوت ها تا 6 اینچ معادل 12 سانتیمتر بزرگ می شوند. سال های سال زیست شناسان مختلف عنکبوت های زیادی را به این گونه اضافه نمودند.

حیوانات عجیب: عنکبوت های پرنده خوار

سختی این پروژه زمان بر بودن آن است که تا به الان سا های متمادی به طول انجامیده است. محققین مجبور به جمع آوری گونه های مختلف باستانی و قدیمی از موزه های دنیا و استخراج توضیحات مختلف در لاتین،فرانسه، آلمانیف پرتقالی و .. هستند.

سه نوع از این عنبکوت های آویکولاریا وجود دارند که نام گذاری شده است. A.caei که در برزیل، دیگری، A.lynnae که در اکوادور و پرو و آخرین گونه Merianae که تنها در پرو یافت می شود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشف مار 3 چشم در استرالیا
کشف مار 3 چشم در استرالیا
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )