پسر باوجدان تنها پولش را برای دزدیش داخل نامه قرار داد

زن به دنبال پسری است که یک 5 دلاری را برایش در داخل نامه معذرت خواهی گذاشته بود. کریستینا رایتز به دنبال جیک می گردد. کریستانا، خانومی که در اطراف سیاتل زندگی می کند منطقه  60 هزار نفری در جنوب غربی تاکوما ، واشنگتن را در جستجوی پسر جستجو نمود اما هیچکس او را نمی شناسد.

پسر یک پیغام بر روی درب منزل کریستیانا در روز جمعه قرار داده بود که حاوی یک پیغام معذرت خواهی بابت دزدین بادسنج او توسط او و خواهرش بوده است. حتی بعد از اینکه او اولین پستش را در این باره گذاشت و توسط خبرگزاری بریتانیا مخابره شد هیچ خبری از آن پسر نشد.

خانم رایتز از علاقه مندان باد سنج است و می گوید که از صدایی که آن ها می سازند خوشش می آید. در نامه نوشته شده، به علت پروانه ای که بر روی بادسنج وجود دارد خواهرم را به یاد مادرمان می اندازد و همچنین یک پنج دلاری درون کاغذ تا شده نامه قرار داده است.

او اینطور در نامه نوشته است: "معذرت می خواهم، این تنها پولی است که دارم. لطفا ناراحت نباشید."

کریستینا به دنبال پسر می گردد تا پولش را به او بازگرداند. همچنین او می خواهد یکی ازبادسنج های مورد علاقه اش را که شبیه همانی است که جیک برده است را به او بدهد.

کریستانا گفت که او مادرش را زمانی که 5 سالش بود و پدرش را شش سال پیش از دست داده است و حس آن ها را درک می کند چون این موضوع در هر سنی سخت مشکل است. رایتز احساسی که آن خواهر و برادر دارند را درک می کند.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
شکایت عجیب یک وکیل از شبکه ۳ به دلیل حذف عادل فردوسی پور و برنامه 90 + اسناد
شکایت عجیب یک وکیل از شبکه ۳ به دلیل حذف عادل فردوسی پور و برنامه 90 + اسناد
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
آغاز به کار شرکت سازوکار ویژه تأمین مالی ایران و اروپا
آغاز به کار شرکت سازوکار ویژه تأمین مالی ایران و اروپا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )