گوشی جدید هواووی p10 huawei: قیمت و زمان ارائه به بازار

در انجمن جهانی موبایل در سال 2017 که دیروز در بارسلونای اسپانیا برگزار شد، کمپانی هواووی آخرین گوشی خود و گل سرسبد گوشی های هوشمند اندرویدی خود را معرفی نمود. گوشی هواووی P10  و p10  پلاس محصولات جدید هواووی می باشد.

هر دو گوشی تغییرات سخت افزاری بزرگی درمقایسه با مدل های قبلی خود دارند. و از نظر نرم افزاری ارتقا یافته و دوربین های صوتی با کیفیت فوق العاده ای را در این محصول قرار داده اند.

اما زمان دقیق ارائه این محصول به بازار چه زمانی است؟ هنوز هم ما قیمت قطعی و جزئیات دقیقی در مورد این گوشی ها در دست نداریم، اما هواووی به ما این شانس را داده است تا زمان انتظاردقیق این گوشی ها را داشته باشیم.

نا م ایران در لیست کشورهای توزیع شدن این گوشی وجود ندارد. با وجودبازار فوق العاده ایران در گوشی های هوشمند و مخصوصا هواووی این شرکت از فروش این دو محصول جدید در ایران جلوگیری نموده است.

قیمت p10  هنوز هم در هاله ای در ابهام قرار دارد اما به صورت تقریبی در اروپا این گوشی با قیمت 649 یورو معادل 2 میلیون و 700 هزار تومان تخمین زده شده است. همچنین محصول p10  پلاس با حافظه خارجی 64 گیگابایت و حافظه داخلی 4 گیگ با قیمتی معادل 3 میلیون تومان ارائه خواهد شد.

این گوشی در یک مدل خود قابلیت داشتن حافظه خارجی 128 گیگ و داخلی 6 گیگابایت نیز می باشد که قیمت آن معادل 3 میلیون و چهارصد هزار تومان است. زمان عرضه این گوشی در کانادا و اروپا بهار 2017 خواهد بود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )