بهترین حافظه گوشی چقدر است؟ 4 گیگ بهتر است یا بالاتر؟

هرساله، سازندگان گوشی های هوشمند این نکته ضروری را در نظر می گیرند که باید مشخصات به روز و درجه یکی را در محصولات با کیفیت خود قرار دهند. به خصوص این موضوع در فضای حافظه RAM اهمیت بسزایی پیدا می کند. بعضی از OEM ها روش بزرگ تر بهتر است را پیش گرفته اند.

در بین مردم خودمان نیز این طرز تفکر شایع است. به این صورت که همه به دنبال فضای رم بالا هستند در حالی که از فضای بیش از حد رم خود نه تنها استفاده ای نمی کنند بلکه میزان استفاده آنها محدود به فیلم ها و عکس هایی است که ملزومیت خاصی ندارد.

اگر چه گوشی های درجه یک اندروید در بازار رم های 4G دارند، بعضی از این گوشی ها با رم 6 و یا 8 گیگابایت به بازار عرضه می شوند. اما آیا این حجم زیاد نیست؟

در مصاحبه ای که در همین موضوع با آقای لائوشی رئیس اجرایی کمپانی هواوی انجام شده بود گفته است: که رم 4 گیگابایت برای اجرای راحت و بدون دردسر زیاد هم هست. در حقیقت، او به این نکته اشاره نمود که گوشی های هواوی با رم 4 گیگابیتی بهتر از رم های 6 گیگاباتی اجرا می شود.

همچنین توضیح داد که مهمترین عامل این است که مطمئن شویم OS یک گوشی هوشمند برای این موضوع برنامه ریزی شده است که تا حد امکان کارامد باشد. علاوه براین، اضافه نمودن رم بیشتربه دستگاه فقط قیمت گوشی هوشمند را بالا می برد و تجربه خوبی برای کاربر از لحاظ  اجرا و کار با آن ایجاد نمی کند.

حال با دانستن این موضوع که رم های پایین تر برای عملکرد گوشی بهتر است، خودتان قضاوت کنید کدام حافظه را می پسندید؟ آیا کاربری هستید که به حافظه کم قانع هستید و یا کاربری هستید که 8 گیگیابایت نیز برایتان کم است؟ در قسمت کامنت ها ما را راهنمایی نمایید و نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
مودم های 5G اپل در راه هستند | جزییات مودم های فایو جی جدید اپل
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )