ترس و انحراف ناو آمریکایی به علت نزدیک شدن قایق ایرانی

ناو مجهز آمریکایی مجبور به تغییر مسیرش در تنگه هرمز شد. این تغییر مسیر ناگهانی به علت نزدیک شدن قایق سریع و سیر ایرانی به آن بود.

ناو به قول خودشان شکست ناپذیر USNS زمانی که یک قایق سرعتی به 550 متری آن رسید و توقف نکرد مجبور به تغییر جهت شد. سه قایق ناو سلطنتی بریتانیا کشتی آمریکایی را در همان موقع مشایعت می کردند که مجبور به حرک شدند.

مقامات آمریکایی به گزارشگران گفتند که قایق ایرانی قصد ورود به درون آنها را داشته است. مقامات امریکا معتقدند که قایق های ایرانی متعلق به سپاه پاسداران می باشد. مسئول ارشد این ناو آمریکایی در ارتباط با این موضوع به اسوشیت پرس گفته بود  که چنین رویدادهایی به صورت منظم در این منطقه رخ می دهد.

ناو آمریکایی آنها را "غیرحرفه ای و خطرناک" خوانده بود و در حمله قبلی با شلیک به آنها اخطار داده بود. "شکست ناپذیر" مجهز به رادارهای مجهز و دستگاه های علمی است. چنین کشتی هایی معمولا برای نشان دادن موشک اندازها مستقر شده اند و داده های مهمی را فراهم کرده و به مرکز فرماندهی بازمی گرداند.

برای پرتاب های دوستانه ، چنین داده هایی به طراحی اسلحه های آینده و دقیق کمک می کند. اما این سیستم می تواند مسیر پرتاب و تست موشک های خارجی را تشخیص دهد .در فوریه، کشورمان موشک های بالستیک با برد متوسط را تست نموده بود .

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
پلیس نیویورک از واقعیت مجازی برای تمرین پلیس ها استفاده می کند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
آشتی کردن شکیرا و همسر مسی | همسران پیکه و مسی با هم آشتی کردند
تبلیغات
loading...
نظرات
  • امید :

    ترس کدومه اگه میخواست پودرش می کرد


    1395/12/18 14:09:05

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )