سقوط هواپیما در ایالت کالیفرنیا جان 4 نفر را گفت!
سقوط یک هواپیما در ایالت کالیفرنیا آمریکا جان 4 نفر را گرفت و دونفر را زخمی نمود. بر اساس منابع خبری روز دوشنبه یک هواپیمای کوچک شخصی که خانواده ای درآن در حال بازگشت از یک مسابقه بودند به درون دو خانه در کالیفرنیای جنوبی سقوط کرد و باعث مرگ 4 نفر و زخمی شدن 2 نفرشد.

درون هواپیما همسر، مادر و 2 نوجوان بودند که از فرودگاه مونیسیپال درساعت 4:40 دقیقه عصر بلند شده بودند و قصد بازگشت به سن خوزه بعد از تعطیلات آخر هفته را داشتند که در همسایگی سکونت خود سقوط کردند.

یکی از بچه ها که یک دختر بچه بوده است از هواپیما به بیرون پرتاب شده است و تنها جراحات سطحی برداشته است. او قادر به صبحت با آتشنشانان بوده است و نحوه رخ دادن حادثه را توصیف نموده است.

آتشنشان ها وارد یکی از خانه هایی که آتش گرفته بود شدند و ساکنین بیهوش آن را بیرون آوردند. یکی از قربانایان یک جراح در مرکز پزشکی آروهد بوده است. چهار جنازه در میان لاشه هواپیما و خانه ها پیدا شده است اما مشخص نشده است چه تعداد در هواپیما و چه تعداد در خانه ها بوده اند.

آنها به دنبال اجساد بیشتر احتمالی در هواپیما هستند. سکس از همسایگان این حادثه گفت: "احساس کردم که زمین می لرزد و دود سیاهی را در آسمان دیدم. اول احساس کردم که زمین ارزه است و دیدم که تمام پرندگان بیرون از خانه نسبت به آن عکس العمل نشان دادند. مانند یک کابوس بود که به حقیقت می پیوندد."

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
شکایت عجیب یک وکیل از شبکه ۳ به دلیل حذف عادل فردوسی پور و برنامه 90 + اسناد
شکایت عجیب یک وکیل از شبکه ۳ به دلیل حذف عادل فردوسی پور و برنامه 90 + اسناد
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
آغاز به کار شرکت سازوکار ویژه تأمین مالی ایران و اروپا
آغاز به کار شرکت سازوکار ویژه تأمین مالی ایران و اروپا
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )