بهترین و زیباترین ساحل های  دنیا
در این مقاله قصد داریم بهترین و زیباترین ساحل های دنیا را برایتان معرفی نماییم. ساحل های زیبا در دنیا مهمترین مراکز تجمع توریست می باشند. به امید روزی که ساحل خزر و خلیج فارس نیز منابع توریستی جهانی شوند.

 جزیره تیکه هائو، پولنزیا فرانسوی

نمی توانید تصمیم بگیرید که می خواهید ساحل با ماسه های سفید انتخاب کنید یا صورتی؟ جزیره ای که در کارت پستال می بینید یک جزیره بسیار کوچک است. یک ساحل بکر زیبا که با یک رنگ آبی کم رنگ هماهنگ شده است که برای غواصی فوق العاده می باشد.

این جزیرخ کوچک در فاصله 45 دقیقه ای پرواز با جزیره هائیتی است که شامل بیشترین تجمع ماهی در میان دیگر جزایر مشابه دارد.
بهترین و زیباترین ساحل های  دنیا

 ساحل دریم لند، بالی

این ساحل در پنینسولا برای اولین بار در دهه 70 کشف شد و به یکی از بهترین مقصدهای تفریحی برای موج سواران مبدل گشت. اگر چه این ساحل در طول چهل سال از نظر محبوبیت رشد نموده است هنوز هم با مغازه های کوچک و کافه های کوچک ساحلی جایی دنج و پنهان می باشد.4 ساحل باتشبا، باربادوس

سخت و زمخت، وحشی، و دست نخورده تنها بخشی از کلماتی است که می توان در توصیف این ساحل به کار برد. این جزیره هم مورد علاقه عکاسان و هم مورد علاقه موج سواران به خاطر بهترین امواج و پدیده "ظرف سوپ" است. این پدیده به علت شکستن امواج درون شن های سفید و تخته سنگ های بزرگ و ایجاد یک فوم طبیعی است.
بهترین و زیباترین ساحل های  دنیا

 ساحل 7 مایلی، گراند کایمن، جزیره های کایمن

این ساحل در 75 مایلی جزیره و ساحل غربی وجود دارد. طول این ساحل در حدود 5.5 مایل است. امکانات رفاهی این جزیره بگونه ای است که حتی اگر شما در طول شب سفارش اتاق دهید می توانید به راحتی از یک هتل به هتل دیگر بروید. در بعد از ظهر می توانید ناهار خود را در رستوران های کنار اقیانوس میل کنید و با محلی ها والیبال بازی کنید.
بهترین و زیباترین ساحل های  دنیا

 خلیج هورسشو، برمودا

اگر چه این ساحل یکی از بهترین سواحل جزیره است خلیج هورسشو رازهای پنهان زیادی دارد. عکس پیش رو که دارای آب کم عمق مناسب کودکان و صخره های دراماتیک است که به صورت عجیبی نرم و صورتی هستند.
بهترین و زیباترین ساحل های  دنیا

ساحل آبی رنگ (لا چیوا)، پورتوریکو

ساحلی با کناره باریک از شن های عالی و آب شفاف در هزاران سایه آبی ایجاد شده این ساحل را یکی از بهترین سواحل کارائیب نموده است. بعلت دسترسی به این ساحل که تنها یکی از 21 راه ورودی به این جزیره به این ساحل ختم می شود که راهی بسیار صعب العبور و بدون جای پیاده روی است دسترسی به این ساحل را به یک تجربه و ماجراجویی مبدل نموده است.  
بهترین و زیباترین ساحل های  دنیا

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشور سازنده خودرو چقدر اهمیت دارد؟
کشف مار 3 چشم در استرالیا
کشف مار 3 چشم در استرالیا
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
دلیل مرگ زودرس برخی ورزشکاران
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )