امتیاز دهید:

در این سری از آموزش ها سعی نمودیم تا با زبانی ساده مفاهیم اصلی اچ تی ام ال (HTML) را به علاقمندان منتقل نماییم و در اینجا دوره آموزش رایگان اچ تی ام ال (HTML) در سایت نت شهر به پایان می رسد اما این بدان معنا نیست که مفاهیم اچ تی ام ال (HTML) به طور کامل بیان شده اند بلکه در این سری از آموزش ها حداقل های مورد نیاز برای شروع کار طراحی سایت آموزش داده شد.

وب سایت های انگلیسی زبان طراحی سایت و زبان های اچ تی ام ال و سی اس اس
از جمله وب سایت های آموزشی انگلیسی زبان در زمینه طراحی سایت به خصوص زبان های اچ تی ام ال و سی اس اس می توان به موارد زیر اشاره کرد:


http://www.w3schools.com
http://www.htmldog.com
http://html.net
/http://www.w3.org/TR/html401
http://www.w3.org
https://developer.mozilla.org/en-US

در حقیقت چنانچه بخواهیم از وب سایت های فوق الذکر استفاده کنیم، برخورداری از دانش زبان انگلیسی ضروری است. از سوی دیگر نکات مهم برخی وب سایت های فوق الذکر در این سری آموزش ها گنجانده شده اند. بنابراین سعی شده تا حد ممکن کاربران سایت نت شهر بی نیاز از رجوع به دیگر سایت ها گردند.

علاوه بر این با استفاده از سایت validator.w3.org خواهیم توانست آدرس وب سایت طراحی شده خود را در بخش مربوطه وارد کرده و کلیه کدها، لینک ها و ... سایت خود را بر اساس اصول طراحی استاندارد چک کنیم. در واقع با اینکار چنانچه سایت ما دچار مشکلی باشد، نوع مشکل و جایگاه آن در سایت برای ما مشخص خواهد شد تا بتوانیم آن را اصلاح نماییم.

در ضمن سایت https://www.google.com/webmasters که زیر مجموعه سایت گوگل است این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم سایت خود را به موتور جستجوی گوگل بهتر معرفی کنیم. در این سایت علاوه بر مقالات آموزشی، امکان ثبت نام نیز وجود دارد بطوریکه پس از ثبت نام می توان آدرس سایت خود را وارد نموده و از این پس کلیه تحلیل های آماری در مورد سایت در اختیار ما قرار خواهند گرفت. 

با آرزوی پیروزی و سربلندی

تیم تولید محتوای نت شهر


نظرات
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )