امروزه به توجه به استفاده کاربران بی شمار از دنیای تکنولوژی مانند کامپیوترهای شخصی، موبایل، تبلت ها، و انواع دیگر محصولات موجود در بازار و حجم داده های شخصی در این محصولات نیاز به بحث ایمنی این محصولات داغ ترین بحث روز است.

کمپانی های مختلف مانند مایکروسافت و اپل و ... برای رفع این مشکل دایماً در حال به روز رسانی سیستم عامل های محصولات خود هستند تا هکرها و دیگر اخلال گران در حوزه های تکنولوژی نتوانند خود را با یک نوع محصول تطبیق دهند. از این رو بحث به روز رسانی سیستم عامل ها از موضوعات مهم به شمار می رود.


در کامپیوترهای شخصی و سیستم عامل ویندوز، ویندوز 10 جدیدترین نسخه ویندوز می باشد. در این مقاله به بررسی و نحوه به روز رسانی آن می پردازیم.


خبر خوب برای این ویندوز این است که شما نیاز به کار خاصی برای آن ندارید و ویندوز به صورت اتوماتیک به روز رسانی می شود. به این صورت که ابتدا دانلود و سپس بر روی سیستم نصب می شود.


معمولا کامپیوتر شما بعد از به روزرسانی نیاز به شروع مجدد دارد. برای همین منظور شما با تنظیم ساعت های فعالیت می توانید به ما کمک کنید تا بدانیم چه ساعتهایی از روز در حال فعالیت با کامپیوتر خود هستید و ما به شما برای بهترین زمان شروع مجدد کمک کنیم.


1-    منوی start را بزنید و گزینه setting  را انتخاب و به قسمت update & security > windows update  بروید و changing active hours  را انتخاب کنید.

 

chegoone windowse 10 ra update konim 1

 

2-    زمان شروع و زمان پایان را برای ساعت های فعال را انتخاب و سپس گزینه save  را بزنید.

 

اصول به روز رسانی ویندوز


برای چک کردن اینکه ویندوزتان به روز است یا نه به قسمت Setting > update & security > windows update بروید و گزینه check for updates را نگاه کنید و مشاهده کنید چه آپدیتی برایتان فعال است.


به روز رسانی برای ویندوز 10 نسخه 1511 برای  x64  (KB3118754) باید به این صورت نوشته شده باشد.


شرکت مایکروسافت به صورت اتوماتیک زمانی که شما از سیستم استفاده نمی کنید، ویندوز شما را به روز رسانی می کند یا شما می توانید هر زمان که بخواهید آن را بر روی سیستم خود نصب کنید.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
مدیریت، نصب و حذف پرینتر در ویندوز 10
مدیریت، نصب و حذف پرینتر در ویندوز 10
رفع خطالی اور فلو overflow در kmplayer
رفع خطالی اور فلو overflow در kmplayer
چگونه کارت شبکه خود را در ویندوز فعال و یا غیر فعال نماییم؟
چگونه کارت شبکه خود را در ویندوز فعال و یا غیر فعال نماییم؟
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )