چگونه سیستم پیش بینی لغات را درآیفون یا آیپد را غیر فعال کنیم. ممکن است که برای شما هم پیش آمده باشد که در حین تایپ در تلگرام  به ناگهان کلمه ای که نمی خواهید به صورت خودکار تایپ می شود.

 

آخرین ورژن ازسیستم عاملهای اپل ,ios8, یک ویژگی منحصر به فرد دارد که به آن پیش بینی کلمه می گویند. این سیستم یک نوار ابزار در بالای کیبورد قرار می دهد که می تواند کلمه بعدی که می خواهید تایپ کنید را پیش بینی کند. سپس به جای اینکه کلمه کامل را اینتر کنید می توانید کلمه مورد نظر را در نوار بالا بزنید.

 

بر اساس سیستم عامل اپل , این ویژگی به مرور زمان و طی سالها پیشرفت نموده است و کار خود را در پیش بینی کلماتی که می خواهید تایپ کنید بر اساس نرم افزاری که استفاده میکنید مانند imessage , Word یا دیگر اپلیکیشن ها انجام می دهد.

 

telegram loghet kalame chat

 

گوشی های با سیستم عامل اندروید ونیز همچنین ویژگی دارند, همینطور گوشی های ویندوزی نیز این سیستم را دارند. اگرشما تا به حال این سیستم را استفاده نکرده اید, ممکن است آن را بر روی آیفون یا آیپد خود را غیر فعال نمایید.

 

غیر فعال نمودن سیستم پیش بینی کلمه در ios8

 

برای غیر فعال نمودن به بخش settingیا تنظیمات رفته در قسمت general وارد شوید در بخش keyboard قسمت predictive را غیر فعال نمایید. از حالا به بعد کیبورد شما مانند نسخه های قبلی ios عمل میکند بدون اینکه سیستم پیش بینی کلمات را به کار بگیرد.

 

telegram taip pishbini chat

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
آیا گوشی آیفون x در ایران  به صورت قانونی وارد شده است |  آیا گوشی اپل ایکس که در ایران وجود دارد قاچاق است
آیا گوشی آیفون x در ایران به صورت قانونی وارد شده است | آیا گوشی اپل ایکس که در ایران وجود دارد قاچاق است
مراقب خرید آی‌فون باشید / گوشی ریفربیشد بجای آکبند نخرید / گوشی ریفربیشد چیست
مراقب خرید آی‌فون باشید / گوشی ریفربیشد بجای آکبند نخرید / گوشی ریفربیشد چیست
آیفون 7 قرمز رنگ رکورد شکنی کرد
آیفون 7 قرمز رنگ رکورد شکنی کرد
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )