رییس مجموعه تئاتر شهر درباره وضعیت نورپردازی این مجموعه اظهار کرد که فاز اول این پروژه انجام شده و به دلیل احترام به آتش نشان های حادثه پلاسکو با یک روز تأخیر رونمایی می شود.

نت شهر: پیمان شریعتی رییس مجموعه تئاترشهر درباره وضعیت نورپردازی این مجموعه که پیش از این وعده آن داده شده بود که با همکاری شهرداری تهران و همزمان با برگزاری سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انجام می شود به خبرنگار مهر گفت: پروژه نورپردازی مجموعه تئاتر شهر در ۲ فاز برنامه ریزی شده است؛ فاز اول این پروژه نورپردازی فضای پشت ستون های مجموعه تئاتر شهر و فاز دوم فضای بیرونی ستون ها را شامل می شود.

وی اظهار کرد: فاز اول این پروژه که طراحی و اجرای نورپردازی محیط داخلی ستون های مجموعه تئاتر شهر است، شامگاه جمعه ۱ بهمن ماه به پایان رسید و تست هم گرفته شد اما به احترام آتش نشان های حادثه ساختمان پلاسکو، رونمایی این فاز از نورپردازی با یک روز تأخیر انجام می شود.

شریعتی درباره وضعیت فاز دوم پروژه نورپردازی مجموعه تئاتر شهر، افزود: فاز دوم نورپردازی بعد از پایان جشنواره بین المللی تئاتر فجر انجام می شود تا فرصت بیشتری برای اجرای فاز دوم وجود داشته باشد.

رییس مجموعه تئاتر شهر ضمن قدردانی از سازمان زیباسازی شهرداری تهران و همچنین منطقه ۱۱ شهرداری تهران، یادآور شد: دوستان در شهرداری برای مجموعه تئاتر شهر و تبلیغ جشنواره بین المللی تئاتر فجر واقعا تلاش کردند و این تلاش بسیار ارزشمند است.

منبع: خبرگزاری مهر

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
پست نگار جواهریان به  واکنش به حضور سلبریتی ها در تئاتر
پست نگار جواهریان به واکنش به حضور سلبریتی ها در تئاتر
صحبت های بهاره افشاری از آزارهایی که دیده است | حرف های بهاره افشاری در جشنواره تئاتر فجر36
صحبت های بهاره افشاری از آزارهایی که دیده است | حرف های بهاره افشاری در جشنواره تئاتر فجر36
آناهیتا همتی به جمع منتقدین پیوست،با این بودجه ها کشورهای دیگر مدیریت می شوند
آناهیتا همتی به جمع منتقدین پیوست،با این بودجه ها کشورهای دیگر مدیریت می شوند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )