پرویز پرستویی: برای تولد خودم چیزی ندارم بگویم اما...پرویز پرستویی گفت به خاطر این شوری که در مردم به وجود آمده بیاییم تمام مشکلات را کنار بگذاریم و ما هم در جامعه هنریمان این دوستی را سرلوحه قرار دهیم و همدیگر را دوست داشته باشیم.

این بازیگر سینما‌، تئاتر و تلویزیون در آستانه‌ی ۲ تیر ماه سالروز تولدش در گفت‌وگو با ایسنا، ادامه داد: این ایام، تولد تک‌تک ملت ایران است و همه شاد هستند که امیدوارم این شادی همیشه وجود داشته باشد.

وی حضور مردم در انتخابات را یک حماسه بزرگ برشمرد و گفت: این حضور یک اتفاق عجیب و غریب بود. مردم ایران همیشه غیرت خودشان را نشان داده‌اند. این اولین دوره انتخابات نبود و همیشه انتخابات داشته‌ایم اما این اولین باری بود که همه جهان دچار حیرت شدند و اکثریت آنان نیز تبریک گفتند.

این بازیگر ادامه داد: مردم با تمام نقاهت‌ها،‌ تورم‌ها‌ و تحریم‌ها‌ در حالی که همه تصور می‌کردند کسی در انتخابات شرکت نمی‌کند اما به پای صندوق‌های رای آمدند و نشان دادند، ما ملتی هستیم که اگر گوشت هم را بخوریم، استخوان هم را دور نمی‌اندازیم.

پرستویی با بیان اینکه از حضور و شور و شعف مردم بغض کرده است، خاطرنشان کرد: مردم از شان ایرانی بودن و غرور ملی‌شان دفاع کردند و برای دولت‌مردان هم روشن شد‌، مردم پشت ملیتشان می‌ایستند و امیدوارم دولت یازدهم جواب قیام ملی ایران را پاسخگو و همیشه حامی ملت باشد.

بازیگر «آژانس شیشه‌ای» با بیان اینکه در چند سال سپری شده ناهنجاری‌های زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم، افزود: اما تقاضا دارم گله‌ها را کنار بگذاریم تا در سال ۹۲ سینمای بهتری داشته باشیم و مردم عزیز را که همیشه حامی هنرمندان بوده‌اند را با سینما آشتی دهیم.

پرویز پرستویی به ایسنا گفت: برای تولد خودم چیزی ندارم بگویم اما برای خلق این حماسه به تک تک مردم ایران تبریک جانانه‌ای می‌گویم و آرزوی بهروزی و پیروزی روزافزون برای ملت ایران و خانواده محترم سینما دارم.

تگ ها:
مطالب مرتبط
واکنش احسان علیخانی شوخی‌های  سریال  لیسانسه‌ها  | پاسخ احسان علیخانی به شوخی مجموعه لیسانسه ها
واکنش احسان علیخانی شوخی‌های سریال لیسانسه‌ها | پاسخ احسان علیخانی به شوخی مجموعه لیسانسه ها
دانستنى هايى درباره جیم‌ کری به مناسبت تولد 57 سالگی اش
دانستنى هايى درباره جیم‌ کری به مناسبت تولد 57 سالگی اش
واکنش مهراوه شریفی نیا به برف تهران | پست جدید اینستا مهراوه شریفی نیا
واکنش مهراوه شریفی نیا به برف تهران | پست جدید اینستا مهراوه شریفی نیا
نظرات