« ایران بر سر دو راهی بقا یا بمب اتم قرار بگیرد»«موشه یعلون» بار دیگر افزایش چشم‌گیر تحریم‌ها علیه ایران را خواستار شد و گفت باید کاری کرد که ایران بر سر دو راهی بقا یا بمب اتم قرار بگیرد.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، «موشه یعلون» روز چهارشنبه گفت تا زمانی که ایرانی‌ها باور نکنند جامعه جهانی مصمم به توقف برنامه هسته‌ای این کشور است، دست از این برنامه برنمی‌دارند. وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی که در مراسم پایان دوره آموزشی افسران ارتش صحبت می‌کرد، گفت: اکنون در سایه انتخابات تحولات جدیدی را در ایران تجربه می‌کنیم، اما نسبت به بلندپروازی نظام ایران برای دستیابی به سلاح اتمی نیز هوشیاریم.

یعلون در این صحبت‌ها بار دیگر «افزایش چشم‌گیر تحریم‌ها علیه ایران» را خواستار شد تا ایران بر سر دوراهی انتخاب «بقا یا بمب هسته‌ای» قرار گیرد. «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی هم از زمان انتخاب رئیس‌جمهور جدید ایران بارها افزایش تحریم‌ها علیه ایران را خواستار شده و تنها نشانه تغییر رویکرد در ایران را توقف برنامه هسته‌ای اعلام کرده است.

وزیر جنگ اسرائیل نهایتا نسبت به نزدیک شدن درگیری‌های سوریه به اسرائیل هشدار داد و گفت: (این جنگ) در حال نزدیک شدن به مرزهای ما است و ما را در برابر آزمونی پیچیده قرار داده که از اهمیت بالایی برخوردار است.

تگ ها:
مطالب مرتبط
مریم فرجی کیست | بیوگرافی و زندگینامه مریم فرجی | ماجرای قتل مریم فرجی چیست
مریم فرجی کیست | بیوگرافی و زندگینامه مریم فرجی | ماجرای قتل مریم فرجی چیست
جزئیات دستور رهبر انقلاب به موضوع تشعشعات رادیویی  |  ورود رهبر انقلاب به موضوع تشعشات رادیویی
جزئیات دستور رهبر انقلاب به موضوع تشعشعات رادیویی | ورود رهبر انقلاب به موضوع تشعشات رادیویی
علم‌الهدی: رضاخان، راه‌آهن را برای مردم ایجاد نکرد
علم‌الهدی: رضاخان، راه‌آهن را برای مردم ایجاد نکرد
تبلیغات
loading...
نظرات