وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از مهمترین مباحث در مدیریت، آگاهی از خواستگاه جامعه به منظور برنامه ریزی برای آینده است و سایت های بزرگی نظیر گوگل ارث و ویکی پدیا از مردم جهان برای کشورهای غربی اطلاعات کسب می کنند.

به گزارش فارس ،محمد حسن نامی امروز در مراسم افتتاح دیتاسنتر (مرکز داده) استان قم اظهار داشت: زیرساخت های مهیا شده در جهت افزایش آمادگی الکترونیکی کشور است و آمادگی الکترونیکی به معنی افزایش آگاهی مردم برای حضور در یک شبکه جهانی و آمادگی به منظور ایستادگی برابر هجوم اطلاعات غرب است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: این امکانات بر اساس برنامه پنجم مهیا می شود و برای تحقق اهداف پیش بینی شده باید آموزش الکترونیکی برای همه شهروندان عملیاتی شود. وی با بیان اینکه استکبار در تلاش است با اشراف بر اطلاعات بر همه حاکم شود گفت: با استفاده از بسترهای ارتباطی آماده شده می توان محتواهای تولید شده در کشورمان را به همه جهانیان ارایه کنیم.

نامی گفت: تجهیزات مدرن موجود شرایط مورد نیاز استکبار را برای تسلط بیشتر بر جهان آماده کرده اما باید با توسعه ارتباطات و فرهنگ سازی، جریان ارسال اطلاعات را معکوس کنیم. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: کشورهای غربی با راه اندازی چندین سایت بزرگ نظیر گوگل ارث و ویکی پدیا در صدد کسب اطلاعات از مردم جهان هستند. نامی تاکید کرد: یکی از مهمترین مباحث مدیریتی، آگاهی از خواستگاه جامعه است تا از طریق آن بتوانند برای آینده برنامه ریزی کنند و اطلاعات مدنظر خود را نیز از طریق این سایت ها بدست آورند. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: در تلاش هستیم با ایجاد یک سایت بزرگ و قراردادن اطلاعات و محتواهای ایرانی-اسلامی به زبان های مختلف فرهنگ کشورمان را در اختیار جهانیان قرار دهیم.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
لاراول چیست | نحوه استفاده از لاراول
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
ماجرای کم فروشی اینترنت چیست؟
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
۳ پیام‌رسان داخلی برای مکاتبات اداری معرفی شدند
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )