تفاوت ناچیز ما و سرآلکس 

یکی از برادران علاقه مند فوتبال وقتی این خبر ما را خوانده بود، خبر آورده بود که آدم مریض و احوال و کم دست و پایی همچون تو که عمرت را بابت خبر بیاری و خبر نگاری توی اون شهرتون و بعد هم اینجا به هدر داده و 365 روز سال هم با چشمان چپ اندر قیچی و کج و معوجت دنبال مطلب و خبر می گردی و با این احوال همیشه خدا هم هشتت گرو نه می باشد،خوب است که ...

که اندکی از "سرآلکس فرگوسن" معروف (مربی سابق منچستر یونایتد) یاد بگیری که همین چندوقت پیش، آدامس جویده اش را در حراج اینترنتی به قیمت 150 هزار پوند معادل 800 میلیون تومان به فروش رسید!

حالا تو هم دائم دلت به این خبر خوش باشد که این خزعبلات (منظورش همین مطالب مکتوب ماست) را می نویسی و به خیال خودت روشنگری و نشر آگاهی می کنی والخ ..

اینجانب یعنی جیرجیرک طبق معمول پاسخ قانع کننده ای برای این رفیق عزیز نداشتم. ولی یادمان آمد که ما هم بعضا برای تغییر ذائقه اقدام به جویدن آدامس در حد یک دقیقه می کنیم. ولی اینکه کسی حاضر باشد که حتی 150 پاپاسی (به معنای پول سیاه و بی ارزش) نه به خاطر آدامس جویده امان، بلکه بابت سر تا پای وجودی امان بدهد نیز کاملا محل تردید و تشکیک است !! این قضیه را فقط از جهت تفاوت ناچیز خودمان و جناب سرآلکس تذکر داده ایم.

تگ ها:
مطالب مرتبط
اقدام دولت برای مقابله با استیکرهای مستهجن تلگرام
اقدام دولت برای مقابله با استیکرهای مستهجن تلگرام
اقدام دولت علیه استیکرهای مستهجن تلگرام
اقدام دولت علیه استیکرهای مستهجن تلگرام
تست
تست
تبلیغات
loading...
نظرات