با تورهای ارزان آشنا شوید و گواهینامه خود را بین المللی کنیدمالمیر همچنین با اشاره به خدمات آنلاین کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در این نمایشگاه گفت: صدور گواهینامه رانندگی بین المللی در غرفه صدور اسناد کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به صورت آنلاین و در کمتر از پانزده دقیقه انجام می‌شود.

نمایشگاه سفر که از 18 خرداد ماه، با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در مجموعه فرهنگی، تاریخی نیاوران برپا شده همچنان ادامه دارد و پیش بینی می شود با آغاز فصل سفرهای تابستانی ، استقبال از آن بیش از پیش شود.
 
مدیر روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در گفت و گو با پول‌نیوز با اعلام این مطلب افزود: این نمایشگاه با هدف ترویج سفرهای گروهی، ارزان قیمت و معرفی مسیرهای جدید و کمتر شناخته شده گردشگری ایران فعالیت می کند.

شهاب مالمیر گفت: در نمایشگاه سفر، مراکز اقامتی، آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی، شرکت‌های هواپیمایی و حمل و نقل، ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان‌های مختلف ایران و دیگر فعالان حوزه گردشگری کشور به مدت یک ماه و در قالب 130 غرفه به معرفی خدمات، دستاوردها و ظرفیت‌های خود می‌پردازند.
 
 به گفته وی ، امداد خودرو، دبیرخانه شناسایی و صیانت از خودروهای تاریخی (کلاسیک)، صدور اسناد و مدارک بین‌المللی خودرو و شرکت خدمات مسافرتی ارس از جمله بخش‌های مختلف کانون به شمار می‌روند که در این نمایشگاه، با دراختیار داشتن غرفه‌های مستقل به مخاطبان و بازدیدکنندگان خدمات ارائه می‌کنند.
 
مالمیر همچنین با اشاره به خدمات آنلاین کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در این نمایشگاه  گفت: صدور گواهینامه رانندگی بین المللی در غرفه صدور اسناد کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به صورت آنلاین و در کمتر از پانزده دقیقه انجام می‌شود.
 
این نمایشگاه تا روز 18 تیرماه از ساعت 16 تا 22 میزبان علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

تگ ها:
مطالب مرتبط
متن پاسخ رهبر انقلاب به پیام سردار سلیمانی درباره پایان داعش | پاسخ آیت الله خامنه ای به سردار سلیمانی
متن پاسخ رهبر انقلاب به پیام سردار سلیمانی درباره پایان داعش | پاسخ آیت الله خامنه ای به سردار سلیمانی
واریزی به صادق زیباکلام به 2 میلیارد و 300 میلیون تومان رسید
واریزی به صادق زیباکلام به 2 میلیارد و 300 میلیون تومان رسید
عکس های از  بارش باران در منطقه زلزله‌زده سرپل ذهاب | فیلم آغاز بارش باران در مناطق زلزله‌زده
عکس های از بارش باران در منطقه زلزله‌زده سرپل ذهاب | فیلم آغاز بارش باران در مناطق زلزله‌زده
نظرات