مهلت انتخاب رشته چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی برای ۷ هزار و ۷۲۳ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند امشب چهارشنبه ۲۹ خردادماه پایان می یابد.

به گزارش مهر، بیش از ۱۵ هزار داوطلب در این دوره از آزمون شرکت کردند که در نهایت بیش از ۷ هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند. این افراد تا ساعت ۲۴ امشب فرصت دارند نسبت به انتخاب ۱۰۰ کد رشته - محل در فرم های اعلامی اقدام کنند. داوطلبان باید در تکمیل فرم انتخاب رشته – محل دقت کافی داشته باشند زیرا پس از ارسال اطلاعات امکان تغییر یا تبدیل و ویرایش و ابطال فرم وجود ندارد. همچنین مهلت اعلام شده قابل تمدید نبوده و عدم تکمیل فرم انتخاب رشته – محل به منزله انصراف از شرکت در مراحل پذیرش دستیار تخصصی این دوره است.

بر اساس مصوبه شورای آموزش پزشکی و تخصصی چنانچه هریک از داوطلبان چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیاری در یکی از رشته های تخصصی پذیرفته شوند اما ثبت نام نکنند و یا پس از ثبت نام انصراف دهند مجاز به شرکت در آزمون دوره بعد نخواهند بود. پذیرش نهایی در ۳۵ دانشگاه علوم پزشکی و ۲۷ رشته تخصصی پزشکی و بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ نفر ظرفیت صورت می گیرد. همچنین ظرفیت پذیرش در دو دانشگاه علوم پزشکی یزد و بقیة الله نیز به ظرفیت های قبلی اضافه شد.

بر این اساس رشته تخصصی ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با ظرفیت ۳ نفر در سالجاری مطابق مقررات دستیار می پذیرد و کلیه افراد واجد شرایط پذیرش کادر ثابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بنابر اعلام نیاز دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله(عج) می توانند در ۲۵ ظرفیت رشته های جراحی عمومی، بیماریهای داخلی، بیهوشی، ارتوپدی، طب فیزیکی و توانبخشی، بیماریهای قلب و عروق، ENT، ارولوژی، چشم پزشکی و طب اورژانس شرکت کنند.

چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی روز پنجم اردیبهشت ماه با رقابت میان پانزده هزار و ۵۰۰ نفر داوطلب در ۱۹ حوزه و ۱۸ شهر برگزار شد.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
پذیرش دانشجو بدون کنکور
پذیرش دانشجو بدون کنکور
هدیه دانشگاه آزاد به دانشجویان
هدیه دانشگاه آزاد به دانشجویان
دلیل افت ریاضیات در ایران | چرا داوطلبین ریاضی در ایران کاهش داشته است
دلیل افت ریاضیات در ایران | چرا داوطلبین ریاضی در ایران کاهش داشته است
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )